Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

stomatolog
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
linak
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 276

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 7:06    Temat postu: stomatolog Odpowiedz z cytatem

Stomatolog Kraków - macie do polecenia jakąś przychodnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie jakościowego dentysty, to koniecznie musicie sobie sprawdzić w wolnym czasie ten adres https://jadczyk.pl/nasze-uslugi/implanty/ . Moim zdaniem to bardzo profesjonalny gabinet stomatologiczny z szeroką gamą ofertową. Jak najbardziej polecam wam zerknąć na ich stronkę uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 23 Paź 2021, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do Częstochowy do stomatologa jeżdziłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja ostatnio zaczęłam na nowo chodzić do dentysty, ponieważ jeden ząb zaczął mnie strasznie boleć. Okazało się że nie tylko ten jeden ząb jest do zrobienia. Także teraz mniej więcej raz na miesiąc bywam w Gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie, gdzie dobrze się mną zajmują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zastanawiam się poważnie nad implantami stomatologicznymi. Z chęcią poznam wasze opinie,poniewaz bardzo zalezy mi na tym,by wreszcie miec usmiech jak z hollywood. Co sądzicie o tym gabinecie https://stomatologia-osowa.pl/uslugi/implanty-zebow-gdansk-osowa-implantologia/ ? Znacie? Mozecie polecic? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 23 Sty 2022, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad czym się tu zastanawiać? Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie w tej sytuacji. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, że jeśli dawno nie byliście u stomatologa, to koniecznie powinniście pójść na kontrolę. Zastanawiam się, jakie terminy są w takich miejscach jak https://www.rdent.eu/uslugi/korony-mosty-zebowe/ W końcu im szybciej, tym lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest by trafić do dobrego i sprawdzonego dentystę, dlatego jak najbardziej mogę polecić Ortolan. Tutaj usługi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie i przede wszystkim podejście do pacjenta jest naprawdę świetne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Sro 23 Lut 2022, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest także to, aby regularnie odwiedzać dentystę. Rzuć okiem na takie rozwiązanie jak dentysta łódź: https://www.dentalpropolska.pl/ . U nich można skorzystać z pomocy stomatologicznej dla całej rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 28 Lut 2022, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrzucam Wam link do ciekawego artykułu na temat próchnicy: https://frankowski.pl/aktualnosci/prochnica-zebow-przyczyny-objawy-i-leczenie/ Córka niestety aktualnie walczy z próchnicą. Na szczęście jest leczona w tej klinice i już widzę ogromna poprawę jej uzębienia. Bardzo polecam to centrum, mają bardzo dobrych stomatologów i atrakcyjne ceny w porównaniu z innymi znanymi mi klinikami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Mar 2022, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pracujecie w służbie zdrowia to bardzo ważne jest odpowiednie prowadzenie dokumentacji medycznej . Warto w tym celu postawić na program, który doskonale potrafi ułatwić pracę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group