Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odpieluchowanie dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 12:40    Temat postu: Odpieluchowanie dziecka Odpowiedz z cytatem

Próbuje syna odpieluchowac. Chodzi w majtkach i sika do kibelka choć nie komunikuje to widzę kiedy mu się chce i wtedy z checia sika. Z dnia na dzien jest coraz lepiej. No ale... Mam "problem" z kupą! (nie robi systematycznie) Wali w majtki, a o nocniku nie chce słyszeć. Jak było u Was w takiej syt? Wszedl nocnik na kupę (czy też podkładka) czy mowiliście aby dał znać kiedy idzie kupa to założyciel pieluche? Czy może dziecior chodził w pieluchomajtkach, a sikal poza a do środka tylko kupa?
Nie chodzi mi aby go odpieluchowac teraz na kupę bo wszystko w swoim czasie ale nie wiem jak podejść do tej kupy, czy w majty, czy "wmuszac"- zachęcać do nocnika czy pampa proponować.
Co się u Was sprawdziło? Bo w takiej syt pewnie nie jedna/jeden był. Proszę o komentarze tylko osób w takiej syt i rodziców chłopców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile dzieć ma lat? Odpieluchowuje się tak, że się zdejmuje pieluche. Ot i cała magia. Dziecko robi kupe w majtki- jest mu nieprzyjemnie - rodzic zacheca i sadza na nocniku- dzieć w koncu łączy fakty i pyk po max 2 tygodniach robi do nocnika. Jesli po 2 tyg NIE robi do nocnika to wracamy do pieluch i próbujemy znowu za jakis czas.

No i warto jest kupić od razu zapas majtek
https://pl.coccodrillo.eu/majtki-dzieciece.html

Dobre promocje masz na Coccodrillo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie z dwójką poszło szybko , sciagalam pampersa na dzień i na noc , całkowicie z niego rezygnując, jak się zesikalo to sprzatalam i tłumaczyłam że tak jest brzydko , często sadzalam na nocnik , byłam brawo i chwalilam za postępy . Max miesiąc i po problemie . Syn miał dwa lata i biegał bez pampa A corka 18 miesięcy ;')
Majteczek dla dziecka polecam poszukać w textil market https://txm.pl/dziecko/bielizna/majtki W sklepie obecnie mają sporo promocji na bieliznę. Zwracaj uwagę równiez na to z jakich materiałów wykonana jest bielizna dla malucha. Dobrze jeśli jest to naturalna bawełna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamusie, a czy któraś z Was ma albo miała (i sobie poradziła z tym) u dziecka problem z moczeniem nocnym? Jak sobie z tym poradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Nie 31 Paź 2021, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajrzyj sobie na stronę https://suchyporanek.pl/ znajdziesz tam na pewno sporo info na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie strony, sporo się dowiedziałam. Czytam właśnie o tym alarmie wybudzeniowym, miałaś może do czynienia z tym urządzeniem? Faktycznie tak dobrze się sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Sob 20 Lis 2021, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junsa napisał:
Dzięki za polecenie strony, sporo się dowiedziałam. Czytam właśnie o tym alarmie wybudzeniowym, miałaś może do czynienia z tym urządzeniem? Faktycznie tak dobrze się sprawdza?


Ja stosowałam, a co chcesz dokładnie wiedzieć? Na pewno wymaga regularnego stosowania i cierpliwości, ale bardzo mi pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 20 Lis 2021, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularnego, to znaczy po jakim czasie mniej więcej mogę się spodziewać pierwszych efektów stosowania alarmu wybudzeniowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas po około tygodniu była pierwsza przespana noc, ale to jest zawsze kwestia indywidualna każdego dziecka. Ważne, żeby się nie zniechęcać, jeśli na początku może nie być efektów, z czasem na pewno będzie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam ten problem z moim dzieckiem chociąz powoli powoli idziey na prostą, cały czas korzystamy z aplikacji suchego poranka, pomaga zebrać obserwacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group