Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 158

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 12:25    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Cześć! W naszych planach mamy budowę domu, dlatego też chcemy dowiedzieć się trochę o waszych doświadczeniach z inspektor nadzoru inwestorskiego koszt. Kiedy trwała budowa osoba nadzorująca podpowiadała wam? Oboje niezbyt dobrze znamy się na sprawach budowlanych. Wobec tego oczekujemy, że inspektor nadzoru inwestorskiego koszt, będzie nam doradzał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę https://korter.com.pl , na której znajdziecie ofertę najróżniejszych domów oraz mieszkań w bardzo atrakcyjnych cenach. Strona posiada rozbudowaną oferte, dzięki czemu każdy zainteresowany ma możliwość wyboru nieruchomości dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Sie 2021, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuć okiem na kamery obrotowe dahua: https://b2b.dts-system.pl/product/show/productid/109594. Tam znajdziesz wszystkie informacje na temat monitoringu czy też alarmu w domu. Jestem pewna, że takie systemy spokojnie można ze sobą zintegrować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno dostałam działkę od rodziców i planuję wybudować na niej dom. Dowiedziałam się, że przed rozpoczęciem budowy trzeba przeprowadzić badania geologiczne i otrzymać opinię geotechniczną. Wygląda to na takiej zasadzie, że fachowcy przyjeżdżają na działkę i robią odwierty w trzech różnych miejscach na głębokość 3-5m w celu sprawdzenia, czy są wypustki skalne oraz czy czasem poziom wód gruntowych nie jest zbyt wysoki. W praktyce wszystko przebiegło szybko i sprawnie, firma https://geobud.pl/ wystawiła rozległą opinię geotechniczną i niezwłocznie uzyskałam zgodę na budowę.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristina.carroll
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie 22 Sie 2021, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również niezbyt znam się na sprawach budowlanych, a okazało się, że potrzebuję skorzystać z usług dźwigowych. W związku z tym czy możecie mi polecić firmę, która się w tym specjalizuje?
_________________
usługi dźwigowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agacinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swoim narzeczonym właśnie wprowadzilśmy się do nowego domu. Mamy niewielki skrawek ogrodu, który bym chciała ozdobić, dobrze byłoby nawet już teraz mieć jakąś całoroczną roślinę na balkon, taras czy ogród. Jesteście w stanie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No skąd ja to znam... Niestety często tak jest i nic nie poradzisz na niespodzianki podczas budowy. My jesteśmy zdecydowani na ten projekt https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa-wariant-b i licze na to, że od września już normalnie ruszymy z budową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luna.ziemann
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Pomyków

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie korzystałam z tego typu usług. Starałam się, aby po prostu samodzielnie dobierać dobre jakościowo i tanie materiały. Kupiłam dobre szalunki stropowe, wynajęłam maszyny budowlane i dzięki temu budowa domu poszła szybko i tanio.
_________________
szalunki stropowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas budowa domu trochę trwała, ale w końcu wszystko skończyliśmy i wyszło naprawdę super. Jeśli chodzi o styropian to jego zakup jest możliwy na stronie https://styro24.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Przecież w tym zakresie wszystko zależy tylko od Was. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, byście zajrzeli do https://www.multicomfort.pl/ i zainteresowali się tym, w jaki sposób moglibyście stosunkowo szybko postawić dom pasywny. To bardzo ciekawa opcja, sami się o tym przekonajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group