Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sukniaślubna w rozmiarze 46? jak to będzie wyglądać
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2008, 14:52    Temat postu: sukniaślubna w rozmiarze 46? jak to będzie wyglądać Odpowiedz z cytatem

Hey dziewczyny, mam nadzieje, że mi pomożecie. Pomimo, że do ślubu pozostało 11 miesięcy moje szanse na pozbycie się kilku kilogramów szybko słabną, a waga ani drgnie. Może któraś z was ma podobny problem i pomoże mi znaleźć sukienkę odpowiednią dla mnie. Noszę rozmiar 46, mam duży biust, wcięcie w talii, nie za duży brzuszek ale szerokie biodra i uda. NIe mam kompletnie pomysłu, a żeby coś uszyć to już chyba od stycznia bedę musiała się za to zabrać. Prosze doradźcie coś. pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2008, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedyne co może Ci w tej sytuacji pomóc to spacer do dobrego salonu suknii ślubnych albo do kogoś, kto zna się na ciuchach i zajmuje sie tym profesjonalnie. sądzę, że jak pójdziesz do salonu i powiesz, ze szukasz odpowiedniej sukni dla siebie to pracownice coś Ci doradzą. być może będziesz mogła przymierzyć konkretne modele sukien i ocenić w czym dobrze się czujesz i w czym Ci do twarzy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aagaaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 45
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie idź do salonu tam raczej powinny sie znać. A poza tym nie ty pewnie pierwsza i nie ostatnia z takim rozmiarem , także się nie przejmuj. Idź doradzą Ci oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2008, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny za wsparcie. A może jest tu ktoś z Poznania albo Konina i może polecić jakiś sprawdzony salon. pytam bo przeczytałam posta o mot a mot i nie chce trafić pod "przemiłą i profesjonalną" obsługę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiulaK1984
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2008, 19:11    Temat postu: Re: sukniaślubna w rozmiarze 46? jak to będzie wyglądać Odpowiedz z cytatem

magpio napisał:
Hey dziewczyny, mam nadzieje, że mi pomożecie. Pomimo, że do ślubu pozostało 11 miesięcy moje szanse na pozbycie się kilku kilogramów szybko słabną, a waga ani drgnie. Może któraś z was ma podobny problem i pomoże mi znaleźć sukienkę odpowiednią dla mnie. Noszę rozmiar 46, mam duży biust, wcięcie w talii, nie za duży brzuszek ale szerokie biodra i uda. NIe mam kompletnie pomysłu, a żeby coś uszyć to już chyba od stycznia bedę musiała się za to zabrać. Prosze doradźcie coś. pozdrawiam



Powiem tak => moja znajoma jest mniej więcej woich gabarytów i miała piękną suknię - zresztą pomimo tych kilogramów- wyglądała przepięknie. Suknia była w całości . Gorsetowa góra i "falbaniasty, lekki dół". Gorset był bez naramek, cały wysadzany kryształkami - był dłuższy- także opinał brzuszek i go pięknie maskował. Natomiast dół był na kole (wiec uda były zasłonięte)- miękki, lekki materiał wręcz "falował". Musze przyznać,że byłam zszokowana i suknia zrobiła na mnie naprawde spore wrażenie. Najlepszym rozwiazaniem bedzie jak udasz się do jakiegoś naprawde dobrego salonu - z miłą i wyszkoloną obsługą ( i z dobrymi krawcami) - oni napewno dopasują do Ciebie fason. Nie martw się - bedziesz wyglądac pięknie, bo przeciez każda z nas jest piekna.
_________________

25 lipiec 2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiulaK1984
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2008, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magpio napisał:
dzięki dziewczyny za wsparcie. A może jest tu ktoś z Poznania albo Konina i może polecić jakiś sprawdzony salon. pytam bo przeczytałam posta o mot a mot i nie chce trafić pod "przemiłą i profesjonalną" obsługę?



Ja jestem z Poznania i polecam "Biancaneve" na ulicy Glogowskiej, a także Dom Mody Dara w Złotnikach ; "Gracja" na ulicy Strzeleckiej => tam narazie byłam i było miło i przyjemnie. Mam zamiar jeszcze odwiedzić "Agnes" na ulicy Głogowskiej/Hetmańskiej - bo tam mają duży wybór sukien Very Happy (zreszta ładnych). Salonów i sklepów jest mnóstwo w Poznaniu, musisz popatrzeć. Szukanie sukni nie polega na odwiedzeniu jednego miejsca Very Happy. Ja do slubu mam 10 miesięcy , a już szukam sukni i odwiedzam salony. chcę wybrać ze spokojm model , który najbardziej bedzie mi odpowiadał- a potem trzeba jeszcze poczekać (ok 3-4-5 m-cy) aż go uszyją. Powodzenia- napewno znajdziesz Very Happy
_________________

25 lipiec 2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2008, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uważam że nie jesteś pierwszą osobą potrzebującą takiego rozmiaru i wierzę że znajdziesz piękną suknię Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem szczęśliwą grubaską w rozmiarze 48; nie mam zamiaru się odchudzać bo taką mam filozofię życia i ważniejsze rzeczy na głowie niż to, marzy mi się długa, czerwona suknia koloru czereśni, ewentualnie różowa; wiem że znajdę coś w Zielonej Górze albo Niemczech - Frankfurcie nad Odrą, mieście sąsiadującym ze Słubicami, moim miastem rodzinnym... ewentualnie w Zielonej poszukam krawca...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzeiwczyny, taka budowa ciała to nie problem- ja też nosiłam 46-48, tyle,że wiekszosć tłuszczu na plecach, ramionach, biuście i brzuchu.
A uda, biodra, znikną w większości fasonów język
Poza tym- nie łam się. Masz całe 11 miesięcy. Ja przez miesięcy 12 zleciałam do rozmiaru 38, gubiąc prawie 30kg Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:

Poza tym- nie łam się. Masz całe 11 miesięcy. Ja przez miesięcy 12 zleciałam do rozmiaru 38, gubiąc prawie 30kg Wink

Karolina1984, do kogo kierujesz swoje słowa? Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group