Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praca
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katie3
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 27

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 12:10    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałabym dorobić trochę przed weselem i szukam opcji wyjazdu za granicę do pracy. Słyszałam o agencji Opieka Portus, jakie macie opinie o tej agencji, polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są dziwne czasy, może lepiej się wstrzymać z wyjazdem bo nie wiadomo gdzie i kiedy człowiek utknie później.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WeigelP
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 18

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 19:36    Temat postu: Re: Praca Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie mogę nic o nim powiedzieć, ale wygooglowałam go i powiem, że nie jest najgorszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Nie 1 Sie 2021, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście tej agencji nie znam, ja pracę jako opiekunka osób starszych znalazłam przez agencję https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/. Od lat rekrutują kandydatów na te stanowisko i mają same pozytywne opinie. Podczas pracy w Polsce nie byłam w stanie odłożyć sobie co miesiąc pieniędzy, a pracując w Niemczech regularnie odkładam. Polecam taką formę pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że coraz więcej osób decyduje się na wyjazd i podjęcie pracy opiekunki seniorów na terenie Niemiec. Nie ma się co dziwić skoro to zajęcie jest tam zdecydowanie bardziej doceniane niż u nas. Sama czytałam już jak wygląda codzienna praca opiekunki. W tym artykule https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/co-gotuja-opiekunki/1200831 znalazłam wiadomości o tym, co gotuje się seniorom. To bardzo cenna wiedza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vaughn44
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz pracy lub poszukujesz wykwalifikowanych pracowników to polecam Ci zamieścić ogłoszenia nie tylko na forach internetowych, ale również na stronach z ogłoszeniami. Na takich stronach można zamieszczać w różnych kategoriach, w tym właśnie odnośnie pracy. Myślę, że tam więcej osób zwróci uwagę na Twoje ogłoszenie niż na tym forum. Potencjalni pracownicy i pracodawcy mogą się kontaktować z Tobą za pomocą właśnie takiej strony internetowej. Myślę że jest to bardzo dobre rozwiązanie.
_________________
darmowe ogłoszenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się wreszcie zdecydowałam na to aby zrezygnować z etatu i zacząć działać na własną rękę. Wolę być sama dla siebie szefem niż ciągle słuchać narzekania swojego prełożonego. Oczywiście do takiego przysłowiowego kopniaka w tyłek była mi potrzebna mowa motywacyjna . Nie trudno było ją odnaleźć w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pon 16 Sie 2021, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemanko. Jak już mowa o pracy to zastanawiam się nad tym czy w każdym zakładzie pracy jest taki regulamin pracy? Bo uważam, że to bardzo ważne aby w widocznym miejscu taki regulamin się znajdował. Dlatego też ja jak szukałam jakiś informacji na ten temat to znalazłam między innymi tutaj https://biznes-time.pl/regulamin-pracy-jak-powinien-wygladac/ udało mi się wiele dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po przeczytaniu tego artykułu https://www.netninja.pl/biznes/zawod-youtuber-jak-zaczac-i-z-jakim-sprzetem zastanawiam się nad rozkręceniem własnego kanału na Youtube. Wiadomo, że nie zacznę od razu na tym zarabiać, ale uważam, że warto spróbować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tutaj https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/dodatkowa-praca-w-domu-i-przez-internet warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat pracy dodatkowej przez internet. Myślę, że jest to naprawdę bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie, które daje wiele możliwości. Poza tym ogranicza koszty wszelkich dojazdów. Pomyślcie o tym.

Ostatnio zmieniony przez sowa4 dnia Pią 3 Wrz 2021, 8:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group