Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozstępy
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Katie3
kandydat
kandydat


Joined: 27 Apr 2021
Posts: 27

PostPosted: Wed 21 Jul 2021, 12:41    Post subject: Rozstępy Reply with quote

Cześć. Po ciąży zostało mi bardzo dużo rozstępów i zastanawiam się nad ich korektą za pomocą lasera frakcyjnego w Esderm. Co o tym myślicie, próbowałyście tej metody?
Back to top
View user's profile Send private message
vancia
kandydat
kandydat


Joined: 31 May 2021
Posts: 38

PostPosted: Thu 29 Jul 2021, 21:30    Post subject: Olejek busajna Reply with quote

Na rozstępy najlepszy jak dla mnie okazał się Olejek Busajna. Polecam, nawilża, ujędrnia skóre, pomaga właśnie na rozstępy czy cellulit
Back to top
View user's profile Send private message
Muminka
uzależniony
uzależniony


Joined: 20 Sep 2018
Posts: 751

PostPosted: Sun 19 Sep 2021, 19:35    Post subject: Reply with quote

U mnie bardzo dobre efekty przyniosło zdrowe odzywianie w połączeniu z treningami. Stosowałam również kremy.
Back to top
View user's profile Send private message
Nato
początkujący
początkujący


Joined: 21 Oct 2021
Posts: 4

PostPosted: Fri 22 Oct 2021, 10:30    Post subject: Reply with quote

W moim przypadku bardzo pomocne okazało się serum ze strony https://lanimes.pl - stosowałam regularnie i rozstępy stały się blade i mało widoczne.
Back to top
View user's profile Send private message
sammbido
początkujący
początkujący


Joined: 26 Oct 2021
Posts: 3

PostPosted: Tue 26 Oct 2021, 18:12    Post subject: .... Reply with quote

Jest wiele sposobów jak sobie z nimi radzić.
_________________
Bez suplementów daleko nie zajdziesz. Jeśli chcesz prowadzić zdrowy tryb życia, już dzisiaj sprawdź nasz serwis. Oferujemy kompleksowe pakiety rozwiązań dla każdego klienta. Sprawdź odżywki dla sportowców
Back to top
View user's profile Send private message
nowakhania92
początkujący
początkujący


Joined: 13 Jul 2021
Posts: 4

PostPosted: Tue 21 Dec 2021, 13:24    Post subject: Re: Rozstępy Reply with quote

Katie3 wrote:
Cześć. Po ciąży zostało mi bardzo dużo rozstępów i zastanawiam się nad ich korektą za pomocą lasera frakcyjnego w Esderm. Co o tym myślicie, próbowałyście tej metody?

Resurfacing to słowo klucz, którego powinnaś szukać uśmiech Ten zabieg działa cuda na rozstępy. Poczytaj o przebiegu i przeciwwskazaniach https://oneclinic.pl/zabiegi/zabiegi-laserowe/zageszczenie-skory-resurfacing/
Back to top
View user's profile Send private message
anielkaa
kandydat
kandydat


Joined: 27 Dec 2021
Posts: 36

PostPosted: Sat 22 Jan 2022, 21:24    Post subject: Reply with quote

Mnie koleżanka poleciła Olejek Busajna, na prawde skutkuje.Polecam i ja ten naturalny olejek. Znakomicie ujędrnia i nawilża skóre
Back to top
View user's profile Send private message
Sania
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Jun 2022
Posts: 682

PostPosted: Mon 6 Mar 2023, 17:55    Post subject: Reply with quote

Na pewno warto dbać o pielęgnację swojego ciała, aby skutecznie radzić sobie z różnymi niedoskonałościami. Jeśli pojawił się problem z rozstępami w okresie ciąży to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę apteki Gemini https://gemini.pl/kategoria/ciaza-i-macierzynstwo/kosmetyki-dla-kobiet-w-ciazy/rozstepy w której znajdziesz wiele skutecznych maści i preparatów, które mogą Ci z tym pomóc. Pozdrawiam i daj znać, czy udało się z tym uporać
Back to top
View user's profile Send private message
malgoro
kandydat
kandydat


Joined: 26 Apr 2023
Posts: 21

PostPosted: Wed 26 Apr 2023, 20:57    Post subject: Reply with quote

Na cellulit, rozstępy a nawet zmarszczki doskonały jest ten naturalny Olejek Busajna
Back to top
View user's profile Send private message
Allika
kandydat
kandydat


Joined: 01 May 2022
Posts: 47

PostPosted: Wed 2 Aug 2023, 0:45    Post subject: Reply with quote

Olejek Busajna jest mega. Ujędrnia, nawilża, ładna opalenizna jest po nim. Doskonały jest
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group