Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Sukienkowe" rozczarowanie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Pon 8 Wrz 2008, 23:43    Temat postu: "Sukienkowe" rozczarowanie Odpowiedz z cytatem

Naszła mnie smutna refleksja....lub inaczej, dotarło do mnie przykra prawda język Przeglądam sobie różne komisy sukien ślubnych i w 95% wypadków doznaję przykrego rozczarowania; gdy osoba wystawiająca suknię na sprzedaż konfrontuje zdjęcie modelki ze swoim własnym (w dniu ślubu) odnoszę wrażenie, że to zupełnie dwie różne kreacje :/ Na niekorzyść autentycznych Panien Młodych niestety oczko Światło, komputerowo wygładzona figura modelek prezentujących strój...wszystko to rozumiem...ale mimo wszystko to rozczarowanie jest ogromne oczko Przyglądam się, porównuje wzory, odcienie...i często niestety - czar sukni boleśnie pryska ! Macie też może takie obserwacje? Być może brzmi to niezbyt sympatycznie, ale nie chciałabym przeżyć tego rozczarowania w dniu odbioru sukni od krawcowej Very Happy Po prostu odnoszę wrażenie, że wystylizowane na modelce sukienki tracą swój urok gdy zostaną "wycięte" z tego idealnego obrazka i przeniesione w rzeczywistość...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 9 Wrz 2008, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, to prawda. też to zauważyłam. wyszukane pozy, specjalne światło, retusz komputerowy.... naprawdę mało jest sukien, które na żywo wyglądają równie dobrze co na zdjęciu z katalogu. ale też nie trzeba się zbytnio przejmować tym jak inne panny młode w nich wyglądają w dniu swojego ślubu. zawsze można mieć nadzieję, że my będziemy wyglądać dużo lepiej uśmiech cóż, przede wszystkim: mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć. po prostu mierzyć w salonach, nie 1-2-3 modele tylko z 10 modeli i zobaczyć w czym jak się wygląda uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2008, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie sama suknia na panie młodej wygląda troszkę gorzej niż na modelce. Ale generalnie nie o to chodzi. To suknia ma ozdabiać nas, a nie my suknię. To my dzięki tej sukience, fryzurce, makijażowi i całej tej oprawie ślubnej mamy wyglądać zachwycająco!wykrzyknik! Haloo dziewczyny co z wami Exclamation Zauważcie, że to jak wygląda suknia na dziewczynie oceniacie patrząc na zupełnie obce osoby, ale czy oglądając zdjęcia koleżanek oceniacie jak wygląda na nich suknia, czy to jak one wyglądają w sukni Question I co, jest różnica Question Mam nadzieję, że jest i to na lepsze Very Happy Głowa do góry, będziemy piękne, cudowne, wspaniałe i olśniewające jako panny młode Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2008, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego gdy oglądam suknie na allegro to wkurzam się gdy ktos dodaje zdjęcia modelki w sukni a nie swoje. na szczęście nie dużo jest takich ogłoszeń. ale przyznaję rację-różnica jest ogromna. czasami ma się wrażenie że to dwie całkiem inne suknie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja też mam takie wrażenie. Mam nadzieję, że jak przyjdzie do mojej konfrontacji z wymarzoną suknią, nie będzie takiego strasznego rozczarowania... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniecha28
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 14
Skąd: Ostrowiec Św.

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety zgadzam się w 100% z tym twierdzeniem i tak jest, że zdjęcia na necie są retuszowane a modelka w rozmiarze 16 zawsze będzie pięknie wygladała w każdej sukni Confused
no cóż, my też jesteśmy piękne, dla swoich partnerów napewno język
a suknie tylko z salonu czy komisu bo widać jak ona wygląda w rzeczywistości i jakmy się prezentujemy niej
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 26 Paź 2008, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jednak, żeby oprócz tego, że się w niej dobrze wygląda jest jeszcze to, żeby się w niej dobrze czuć, bo co za przyjemność chodzić w niewygodnej sukience przez cały dzień i mieć minę cierpiętnicy...
Już byłam na takim weselu. Panna młoda nie wyglądała na swoim weselu na zbyt szczęśliwą, bo mimo tego, że miała wymarzoną suknię, to nie czuła się w niej dobrze... I to było widać na pierwszy rzut oka.
Na początku myślałam, że już w dniu ślubu pokłóciła się z mężem, ale po rozmowie okazało się, że ma ciężką i niewygodną suknię...
Tylko pytanie, jak stwierdzić wygodę sukni po takich kilkunastominutowych przymiarkach... Skoro ma się przed sobą potem wizję całego dnia w niej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 26 Paź 2008, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego właśnie ja zanim się zdecydowałam na suknię to szukałam na necie, allegro itd jak wyglądają zwykłe kobiety w tym modelu sukni uśmiech
Na szczęście wyglądają super uśmiech Przynajmniej dla mnie i wydaje mi się, że z moją figurą ta suknia tylko podkreśli (w pozytywnym znaczeniu) moje tzw. kobiece krągłości to tu to tam ;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nigdzie nie widziałam zwykłej panny młodej w takiej sukni, jak ta moja wymarzona. No, dobra tylko na jednym zdjęciu. Ale wyglądała rewelacyjnie... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to na pewno na Tobie też będzie wyglądac rewelacyjnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group