Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rehabilitacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem.

mistrzostwa europy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pią 24 Lut 2023, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby trafić na dobrego specjalistę, który faktycznie nam pomoże. A wiadomo, że w tej kwestii bywa różnie. Dlatego ja przede wszystkim stawiam na prywatne placówki. Słyszałam, że w Centrum Medycznym Gamma na ul Bobrowieckiej w Warszawie można liczyć na indywidualne podejście do pacjenta i przyjemną atmosferą. Skontaktujcie się z nimi i umówcie na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ogólnie polecam http://rehapro.com.pl Korzystałam z konsultacji lekarskiej, robiliśmy też RTG. Potrzebna była rehabilitacja. Terminy były szybko, można się rejestrować online. Bo na NFZ to nie było co liczyć niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Pon 13 Mar 2023, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrych rehabilitantów i lekarzy ortopedów w okolicy Leszna to koniecznie odwiedźcie centrum medyczne https://sport-reh.pl/. Zapewniają najlepszy sprzęt i pomoc w powrocie do zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MartynaMic
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 42

PostWysłany: Wto 14 Mar 2023, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj znaleźć dobrego rehabilitanta jest ciężko. A jeśli już są, to ciężko jest się do nich dostać. Ja np. teraz potrzebuję kołnierze ortopedyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 678

PostWysłany: Pon 21 Sie 2023, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku rehabilitacji kluczowe jest to, aby znaleźć profesjonalną pomoc w znalezieniu problemu i jednocześnie dopasowania leczenia. Jeżeli na przykład chcecie uporać sie z problemami kręgosłupa to możesz sprawdzić w takim razie centrum https://reha-kfz.pl/uslugi/rehabilitacja-kregoslupa/ którzy świadczą szeroki zakres usług leczenia konkretnych problemów związanych z bólem kręgosłupa. Można liczyć na pomoc takich specjalistów, którzy na pewno zdiagnozują problem i ze wsparciem specjalistów dużo szybszy będzie twój powrót do zdrowia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Sob 26 Sie 2023, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy z kręgosłupem mogą skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie, a także wykonywanie różnego rodzaju obowiązków. Dlatego, jeżeli masz tego typu problem, to koniecznie udaj się do specjalisty i dobierz odpowiednią metodę leczenia. Na rynku znajdziecie wielu specjalistów tego typu, tutaj możecie sprawdzić ofertę jednego z takich miejsc rehabilitacja Żukowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 30 Sie 2023, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest problem, coś boli, a może pomóc badanie USG, to polecam się kontaktować - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Tutaj nie są potrzebne żadne cuda, tylko konkrety. Idziesz, masz robione badanie i wiesz, co dalej. U nich nie musisz mieć skierowania, powiedzą, jak się przygotować i ogólnie, co robić. Raczej na pewno wszystko powinno pójść tak, jak należy. Odradzam zwlekanie z takimi rzeczami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sro 30 Sie 2023, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi regularnych ćwiczeń rehabilitacyjnych? Jakie korzyści przynoszą? Czy lepiej korzystać z rehabilitacji stacjonarnej czy może lepiej domowej? Jest w ogóle jakaś różnica. Widzę, że tutaj https://rehab-gdansk.pl/rehabilitacja-domowa/ mają wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań. Między innymi mają w ofercie rehabilitację domową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Sro 4 Paź 2023, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was, tak jak ja, zmaga się z dokuczliwymi bólami kręgów szyjnych, to mam dla Was skuteczną radę. Dla mnie świetnie sprawdza się masażer https://allegro.pl/oferta/masazer-eletrostymulator-karku-szyi-z-elektrodami-13709250417 Regularne stosowanie tego urządzenia pomaga mi w łagodzeniu bólów szyi i poprawie komfortu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group