Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Otwieranie biznesu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Nie 18 Lip 2021, 15:44    Temat postu: Otwieranie biznesu Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
Moim wielkim marzeniem jest otworzenie firmy zajmującej się organizacją ślubów, ale nie wiem jak się do tego zabrać, dlatego chciałabym skorzystać z usług biura rachunkowego. Koleżanka z pracy poleciła mi Biuro rachunkowe Gama, jej mąż korzysta z ich usług przy prowadzeniu firmy i jest zadowolony ze współpracy. Czy ktoś z Państwa zna to biuro i może podzielić się opiniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sro 6 Paź 2021, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepeij otworzyć biznes kupując gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdare
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2021
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, piszę tą wiadomość, ponieważ od jakiegoś czasu poszukuję profesjonalistów, którzy zajmują się dokumentowaniem cen transferowych, ponieważ tego typu zabieg wymaga wiedzy ekspertów, więc niemożliwym jest przeprowadzenie go na własną rękę. Jeśli możecie to proszę, podeślijcie mi namiary na sprawdzone firmy, które się tym specjalizują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Richi
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 12:18    Temat postu: Re: Otwieranie biznesu Odpowiedz z cytatem

Masz dobry pomysł, myślę, że to może być dochodowy biznes. Najpierw trzeba zdecydować się na formę działalności, najpopularniejsza jest rejestracja jako jednoosobowa działalność gospodarcza https://progressholding.pl/zakladanie-firm-w-polsce/ Polecam wejść na ten link i skontaktować się z profesjonalistą w tej sprawie. Ponieważ aby zarejestrować działalność gospodarczą trzeba zebrać wiele dokumentów z wszystkich urzędów i banków. I aby uprościć swoje życie, lepiej zwrócić się do profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RobertS
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 22

PostWysłany: Wto 16 Lis 2021, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś posiada firmę organizującą wesela? Coś może więcej powiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że zdecydowaliście się na swój własny biznes... Warto w tym zakresie próbować swoich sił. Warto ryzykować... Ja właśnie planuje nawiązać współpracę z firmą https://outletboxx.com/ , ponieważ chciałabym moim klientom oferować jak najlepsze ubrania- stylowe i markowe. A ich oferta jest super...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Walerij1983
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią 19 Lis 2021, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w tych czasach nie warto mieć biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariola M.
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 23

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mieć biznes to albo duży albo wcale.
Czytałam kilka dni temu, że dziesiątki tysięcy jednoosobowych firm zostaje zamykanych, a część przechodzi za spółki zoo.

Polski Ład wykańcza małe firmy


______________
https://www.terazbiznes.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej samo otwieranie biznesu nie jest niczym trudnym lecz to my powinniśmy wiedzieć w jakiej formie chcemy go prowadzić. Jakiś czas temu ja także miałam okazję przeczytać na stronie https://www.thompsonstein.com/publications/gdzie-najlepiej-zalozyc-firme-za-granica-w-2021-r/ jak wygląda sprawa z zakładaniem firmy za granicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janiya.gislason
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisała koleżanka wyżej. Samo założenie firmy to chwila moment. Potem trzeba ją jeszcze utrzymać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group