Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie biuro podróży i gdzie ...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
werka90
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 7
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 24 Lip 2015, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku wybrałam Grecos i jadę do Grecji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 25 Lip 2015, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My niedawno wróciliśmy z Majorki - jechaliśmy na własną rękę. Zakupiłam bilety z Ryanair'a, zaklepałam nocleg i wyruszyliśmy. Na przyszłość będziemy postępować tak samo. Nie opłaca się jeździć z biurem. Koszt wakacji (nocleg + wyżywienie) z biurem to 500-700 zł więcej od tego ile wydaliśmy za cały wyjazd łącznie z pamiątkami i wynajęciem samochodu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara
Gość





PostWysłany: Wto 28 Lip 2015, 20:33    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że o tym napisałaś, ja obecnie planuję wakacje (oczywiście na ostatnią minutę) i czytam sobie artykuł http://przewodnik.noclegownia.pl/artykul/jak-zmniejszyc-wydatki-na-wakacje-2585.html o zmniejszaniu wakacyjnych wydatków, póki co, szukałam jakichś promocji i rabatów, ale może masz rację i warto samemu zaplanować wypoczynek
Powrót do góry
tomanek
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście chcieli dzieci wysłać w tym czasie na osobne wakacje by cieszyć się trochę sobą to na pewno możecie coś wybrać z http://www.kolonieiobozy.net - super podejście do wycieczek dla małych podróżników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pon 28 Gru 2015, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
My niedawno wróciliśmy z Majorki - jechaliśmy na własną rękę. Zakupiłam bilety z Ryanair'a, zaklepałam nocleg i wyruszyliśmy. Na przyszłość będziemy postępować tak samo. Nie opłaca się jeździć z biurem. Koszt wakacji (nocleg + wyżywienie) z biurem to 500-700 zł więcej od tego ile wydaliśmy za cały wyjazd łącznie z pamiątkami i wynajęciem samochodu...


My również tak robimy ! Z biurem koszta są o wiele wyższe oraz jest pewien strach,ze biuro padnie a wtedy człowiek zostaje totalnie na walizkach oraz nie wie co ma robić... Jestem zdania,że o wiele lepiej jest sobie to zaplanować samodzielnie. Szczególnie,że wiele linii lotniczych oferuje naprawdę fajnie promocje.
Dla przykładu KLM:
bit.ly/karaibyfajne
Nie jest tak źle oczko

Obecnie mają tam niewysokie ceny na podróże do takich egzotycznych krajów jak Tajlandia czy CHiny a tam naprawdę można zaoszczędzić oraz wynająć sobie coś o wiele taniej.
Powrót do góry
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 1 Sty 2016, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że lepiej samodzielnie organizować wycieczki!! Mamy dowolność wyboru hotelu i terminu; płacimy mniej niż jadąc z biurem, a co więcej wyszukiwanie ciekawych miejsc do zwiedzenia daje mega radość i pozwala jeszcze bardziej napalić się na wyjazd oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Sro 13 Sty 2016, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teneryfa jest rewelacyjna Smile
Co do tak dalekich podróży warto posiadać namiary na kantory internetowe. Zazwyczaj ciekawe oferty w biurze podróży znajduje się na lasta gdzie nie ma czasu na szukanie kantorów i wymiany potrzebnej gotówki.
Polecam Wam ten kantor https://ekantor.pl/ Smile
Powrót do góry
natglika
Gość





PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy kupujecie sobie ubezpieczenie turystyczne jak lecicie na wakacje za granicę?
Powrót do góry
marta_a
Gość





PostWysłany: Sro 10 Lut 2016, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obowiązkowo kupuję... Nigdy nie wiesz co Cię spotka w innym kraju. Wprawdzie w ue jest karta ubezpieczenia ale opieka zdrowotna nie wszędzie jest taka jak w Polsce. W wielu krajach nie obejmuje wielu rzeczy. Nie pisząc tutaj o transporcie osoby żywej albo zwłok do Polski.

Ubezpieczenie takie to niewielki koszt. Jeśli nie chcesz się stresować wyjazdem zagranicznym to kup. Możesz to zrobic nawet przez internet.

Tutaj macie na przykład kontakt do doradcy: https://superpolisa.pl/
Powrót do góry
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2016, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z mężem postanowiliśmy wybrać się na podróż poślubną do Hiszpanii! Postawiliśmy na firmę http://www.globtourist.com/, organizują oni rejsy żeglarskie. Na pewno po powrocie opisze Wam jak było oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 31 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group