Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie biuro podróży i gdzie ...?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fftomek
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Wrz 2008, 10:12    Temat postu: Jakie biuro podróży i gdzie ...? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich uśmiech
Proszę o polecenie jakiegoś dobrego biura podróży najlepiej sprawdzonego. Podróż poślubną planujemy w przyszłym roku w sierpniu, chyba wybierzemy się do Tunezji ale jeszcze nic nie jest przesądzone więc proszę również o jakieś fajne propozycje: może jakieś spradzone miasta, hotele. Podsumowując szukamy fajnego miejsca z ciepłą i czystą wodą oczywiście morze, fajny hotel, no i dobre jedzonko:)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania.D
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią 24 Paź 2008, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mam ten sam problem z narzeczonym. tez zastanawiamy sie gdzie lecieć i z jakim biurem podroży. ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emila_28
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 4

PostWysłany: Pią 24 Paź 2008, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim mężem podróż poślubna spędziliśmy w Egipcie, a dokładniej w Sharm el Sheikh. Byliśmy tam 2 tygodnie, w hotelu Pyramisa Resort. Hotelik położony w zatoce Sharks Bay, bardzo duzo atrakcji turystycznych na terenie hotelu. Wycieczkę wykupiliśmy w biurze Alfa Star - pierwszy raz z nimi byliśmy, ale nie żałujemy wyboru. Biuro polecili nam znajomi, oni z nimi często gdzieś latają i zawsze zadowoleni są. Więc i my skorzystaliśmy. Podróż poślubna była naprawdę rewelacyjna. teraz planujemy gdzieś wybrać się na sylwestra i tez właśnie myślimy nad ciepłymi krajami.... tam jest tak pięknie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emila_28
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 4

PostWysłany: Pią 24 Paź 2008, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim mężem podróż poślubna spędziliśmy w Egipcie, a dokładniej w Sharm el Sheikh. Byliśmy tam 2 tygodnie, w hotelu Pyramisa Resort. Hotelik położony w zatoce Sharks Bay, bardzo duzo atrakcji turystycznych na terenie hotelu. Wycieczkę wykupiliśmy w biurze Alfa Star - pierwszy raz z nimi byliśmy, ale nie żałujemy wyboru. Biuro polecili nam znajomi, oni z nimi często gdzieś latają i zawsze zadowoleni są. Więc i my skorzystaliśmy. Podróż poślubna była naprawdę rewelacyjna. teraz planujemy gdzieś wybrać się na sylwestra i tez właśnie myślimy nad ciepłymi krajami.... tam jest tak pięknie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania.D
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emila, mi tez ktos mówił o tym biurze podrózy. A teraz widzę, że Ty tez masz dobre zdanie na jego temat, więc może warto u nich wykupić wczasy. ... tylko jest jeszcze jedno pytanie. Jakie oni maja ceny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez jestem głodna tej wiedzy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok temu bylismy z moim skarbem w Tunezji z biurem Exim. Tydzień w Sousse, w hotelu Samara. Morze ciepłe,plaża czysta. W tym roku moi rodzice byli w tej samej miejscowości z Triadą. Tez wrócili zadowoleni. Często jezdze z Triada i mimo wielu negatywnych opinii, jakie słyszałam na ich temat, zawsze byłam zadowolona. W tym roku bylismy z nimi 2 tyg w Grecji (objazd+wypoczynek). Żadnego złego słowa nie mogę o nich napisac. Jesli macie jakieś pytania, to zapraszam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania.D
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 28 Paź 2008, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio?? A mogłabyś mi napisać jakie ceny mają w Triadzie? Bo ja też wybrałabym sie do Egiptu chetnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 28 Paź 2008, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Triada to jedno z tańszych biur. Najlepiej zajrzeć na ich stronę lub przejść się do biura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania.D
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sro 29 Paź 2008, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emila? A jak ceny się mają w biurze Alfa Star? Kurcze, nie mam czasu w tym tyg. pójśc do biura, dlatego tak wypytuje wszystkich o wszystko oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group