Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pies
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
little.theresia
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 11:55    Temat postu: Pies Odpowiedz z cytatem

Gdzie najczęściej udaje Wam się dokonywać zakupów w sklepie online? Na pewno chciałabym zmienić karmę mojemu pupilowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dale.moen
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 2
Skąd: Hubun

PostWysłany: Wto 13 Lip 2021, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie jest silną motywacją dla każdego psa. To nieodłączny element w nauce nie tylko różnorakich sztuczek, ale również przy codziennym wychowaniu pupila. Smakołyki dla psów pomagają wzmocnić więź zwierzaka z właścicielem i wesprzeć zdrowie pupila.
_________________
przysmaki dla psa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Nie 18 Lip 2021, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie dla swojego pupila na rynku można znaleźć dosłownie wszystko. Mnie interesowały butelki na wodę dla psa podczas transportu . Myślałam, że będzie z tym problem jednak nic bardziej mylnego. W sieci można takie rzeczy znaleźć bez większego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 18 Lip 2021, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o karmę to zdecydowanie polecam wybrać hipoalergiczną. Dzięki temu mamy gwarancję, że pies nie będzie miał żadnych niepożądanych reakcji. Sama osobiście od ponad roku dla swojego psa kupuję karmę w sprawdzonym sklepie https://empireshop.pl/hipoalergiczna-karma-dla-psow i pies zjada ją ze smakiem, więc polecam. Po wcześniejszej karmie pies zazwyczaj wymiotował, a teraz jest super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujecie się na psa, to warto o niego dbać. Należy też dużo czytać, aby w razie czego rozpoznać u niego różne choroby. Tutaj https://rozpieszczony.pl/zawal-serca-u-psa-jak-rozpoznac-objawy-i-postepowanie/ na spokojnie sobie zerknijcie. Dowiecie się tam w jaki sposób rozpoznać zawał serca u naszego pupila i co należy w takiej sytuacji zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję podkłady tena bed plus 60x60 na http://inkontynencja.eu/opiekunowie/51-tena-bed-secure-zone-super-60x60-7322540521061.html bo mam szczeniaczka, uczymy się załatwiać na dworze, a takie podkłady bardzo ułatwiają utrzymanie czystości w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wasze pieski, ale mój w te upały męczył się podobnie jak ja. Postanowiłam więc coś z tym zrobić i poszukać dla niego czegoś, co mu ulży. Zaczęłam przeglądać sieć i znalazłam kapoki dla psów od Petinio.com . Szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałam, że takie produkty są dostępne na rynku a to rewelacyjna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hills.justyn
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że znalazłam taki wątek ponieważ zastanawiam się nad lekiem Zoetis Controline - https://www.ceneo.pl/70684492. Korzystaliście? Zaniedbanie psa w zakresie zwalczania pasożytów może spowodować namnażanie się pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych, co może nieodwracalne zmiany w organizmie psa. Bardzo ważne jest aby regularnie stosować preparaty zwalczające tasiemce i nicienie oraz kleszcze, wszoły i pchły, aby zapewnić psu odpowiednią egzystencję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aurore.gutmann
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co robicie, jeżeli pies nie chce jeść? Brak apetytu u psa może mieć różne podłoże oraz przyczyny. Znalazłam ciekawy artykuł na stronie internetowej https://www.petmex.pl/twoj-pies-nie-chce-jesc-sprawdz-oczym-moze-to-swiadczyc.html i dowiedziałam się, że może to świadczyć o różnego rodzaju chorobach i przyczynach takiego stanu rzeczy. Myślcie, że warto skonsultować to z weterynarzem, czy lepiej spróbować na początku zmienić karmę dla zwierząt? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć, że CBD można też podawać zwierzakom. Poczytajcie o takiej opcji jak cbd dla psa: https://konopnysklep.com.pl/cbd-dla-zwierzat/ . Olejek ten można dodawać na przykład do psiej karmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group