Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble do sypialni
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz Bąk
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 28

PostWysłany: Sob 10 Lip 2021, 22:54    Temat postu: Meble do sypialni Odpowiedz z cytatem

Moja kobieta jakiś czas temu zakupiła meble do naszej sypialni bardzo mi się podobały. Zapytałem sie jej skąd wzieła inspirację na taki wystrój wnętrza. Odpowiedziała mi że strona https://oknonadom.pl/ , podpowiedziała jej bardzo dużo ciekawych inspiracji. Powiem Wam że warto sobie zobaczyć te pomysły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble do sypialni to zdecydowaliśmy się na takie z granitowym blatem. Są łatwe w utrzymaniu czystości, a dodatkowo wyglądają bardzo klasycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
parker.delia
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2021
Posty: 1
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda sypialnia powinna posiadać komoda, która jest kluczowa dla utrzymania porządku w pomieszczeniu. Niedawno zamówiłam z internetu mebel tego typu i nie umiem się doczekać aż go otrzymam.
_________________
skandynawskie komody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam jakiejś ładnej komody i odpowiednią dla siebie znalazłam w internecie. Moim zdaniem warto zajrzeć na sprawdzone strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszz
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szukam zasłon, ale nie wiem gdzie można kupić takie długie na 3m wysokości.
_________________
Artykuły BHP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście gusta są różne, ale myślę, że dla każdego niezwykle ważna jest jakość, nikt nie chce przecież kupować mebli na rok czy dwa. Jeśli zatem szukacie solidnych mebli, najlepiej całkowicie wyprodukowanych w Polsce to ja od siebie mogę polecić firmę Soolido https://soolido.pl/ Ich meble są bardzo nowoczesne, w przewadze dębowe no i przede wszystkim są po prostu piękne! Warto zerknąć na ich stronę internetową, bo wybór mają naprawdę przebogaty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łóżko i szafa, w sumie co tam więcej trzeba co nie. Jeżeli chodzi o sypialnie to też na pewno szafki nocne bardzo fajnie się sprawdzą wraz z lampkami. Też dobrze sprawdzają się toaletki, każda kobieta powinna przecież taki mebel mieć w sypialni co nie:) Ja to dużo czasu przed nią spedzam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu jest kilka ważnych rzeczy,jak rodzina,jak miejsce do życia i praca,a najlepiej samemu sobie stworzyć własną działalnośc i przez nią się spełniać zawodowo. Pomoże w zakupie gotowej spółki Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mckenzie.josue
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też obecnie stoję przed wyborem mebli do sypialni, więc każdy pomysł i inspiracja jest na miarę złota. To moje pierwsze mieszkanie i chcę, żeby było idealnie. Najbardziej podobają mi się białe meble w połączeniu ze złotymi lub pudrowymi dodatkami. A wy co sądzicie o takim połączeniu? Znalazłam też stronę, na której jest duży wybór mebli w stylu skandynawskim - https://meblekatmandu.pl/biale-meble . Myślicie, że dodatki w takich kolorach jak pisałam wyżej będą pasować? Przyjmę każdą opinię oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kdamore
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że takie dodatki będą pasować do tego typu mebli. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group