Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotowoltaika
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 558

PostWysłany: Sro 7 Lip 2021, 11:56    Temat postu: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika do domu Kraków - co sądzicie o rozwiązaniu tego typu? Warto w nie zainwestować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarekczer
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie inwestycja w instalację fotowoltaiczną to była dobra decyzja. Panele fotowoltaiczne od https://www.factum.net.pl/fotowoltaika/ dają mi możliwość korzystania z odnawialnych źródeł energii, jakimi są promienie słoneczne, a to cieszy bo jest to działanie proekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze to świetne rozwiązanie i ostatnio bardzo popularne. Jednak trzeb pomyśleć skąd wziąć pieniądze na taką inwestycję. Jest oczywiście taka możliwość jak dotacje na fotowoltaike ale jeszcze muszę uzyskać więcej informacji na ten temat. A może Wy coś o tym wiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutkowski.darion
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy obecne dofinansowania są w porządku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikornel275
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 51

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmę którą ja mogę wam polecić która oferuje fotowoltaikę dla domu, firm, rolnictwa to https://torinstal.oinfo.pl to firma, która w tej branży duże doświadczenie. Dlatego warto właśnie do nich się złościć. Sprawdźcie na stronę tam macie dokładne informacje i kontakt do nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również przymierzam się do założenia paneli fotowoltaicznych. Jestem już po audycie i czekam na projekt i wycenę inwestycji od Hymon https://hymon.pl/. Wybór firmy nie był trudny gdyż wcześniej taką instalację wykonywali u mojego brata, a on jest mega zadowolony z jakości wykonanych prac i współpracy z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2021, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę wam polecić panele fotowoltaiczne inowrocławMają konkurencyjne ceny, a ich panele są wydajne. Nie bez powodu ich oferta cieszy się tak dużą popularnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 25 Wrz 2021, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia wynika, że warto, a nie rzucam słów na wiatr. Fotowoltaika jest w moim domu od zeszłego roku stycznia. Wszyscy domownicy są zgodnie bardzo zadowoleni. Fotowoltaikę podłączaliśmy w domu na dwie rodziny. Płacimy wyłącznie koszty stałe. Na początku nie wiedzieliśmy jaki będzie jej koszt, baliśmy się, że nie będzie nas stać. Okazało się, że nie było tak źle, a jeszcze dostaliśmy dofinansowanie. Jak Was interesuje kwota za Waszą instalację sprawdźcie tutaj https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kalkulator/ znajdziecie tu prosty kalkulator.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randi
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 84

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosyć ciekawym zagadnieniem związanym z tematem odnawialnych źródeł energii są też takie przydomowe elektrownie wiatrowe: https://swiatlolux.pl/blog/gdzie-postawic-elektrownie-wiatrowa.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hhomenick
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystacie z obecnych dofinansowań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group