Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

protokół przedślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho napisał:
i najmilszym - wykanczaniem uśmiech

Nom, właśnie to wykańczanie będzie najmilszym elementem całego tego procesu... lol lol lol Może się wtedy "przelogujemy" na jakieś forum dekoratorskie, czy budowlane Idea Co Ty na to Question Question Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Lis 2008, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak "forum mieszkaniowe" może Wink Moja przyjaciółka po slubie chciała, żeby te dni przygotowac wróciły jeszcze raz, a my narzekamy - to samo będziemy po slubie czuły, ale ja juz nie mogę się doczekać jak będę Żona dla Mojego Skarba, a on MĘZEM dlla mnie - i fajnie bedzie wspominac szykowanie, ale ten fakt po bedzie cudowniej Very Happy szy:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 7 Lis 2008, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się już nie mogę doczekać. lol Tylko z tym wspominaniem, to jak na razie, większość rzeczy i tak na mojej głowie... Ale mam nadzieję, że już niedługo się to zmieni... język Najpierw jednak zabieram się za naukę tańca... Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Lis 2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najpierw musze wybrać piosenke - tu nie mogę się zdecydować, a potem przećwiczymy taniec uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 7 Lis 2008, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Z wyborem piosenki, też jeszcze mam problem... Chciałabym "Sway", ale nie wiem, czy mój K. na to przystanie i czy pójdzie nam nauka cha-chy... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylsor
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 47

PostWysłany: Wto 9 Gru 2008, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ten protokol to jest ta tzw"licencja" ktora np wypelniamy z mezem i zostaje dokumentem, zgoda na slub w innym kosciele...??bo ja nadal niewiem co to jest tzw. licencja na slub w innym kosciele a widze ze tam na koncu jest adnotacja dotyczaca licencji...
ale zamieszalam uśmiech ale mam nadzieje ze cos z tgeo zrozumiecie..wesoły
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 9 Gru 2008, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylsor napisał:
czy ten protokol to jest ta tzw"licencja" ktora np wypelniamy z mezem i zostaje dokumentem, zgoda na slub w innym kosciele...??bo ja nadal niewiem co to jest tzw. licencja na slub w innym kosciele a widze ze tam na koncu jest adnotacja dotyczaca licencji...
ale zamieszalam uśmiech ale mam nadzieje ze cos z tgeo zrozumiecie..wesoły

Ja chyba wiem o co Ci chodziło. Protokół obowiązuje każdą parę, wypełnia go ksiądz podczas spotkania z narzeczonymi (wpisując odpowiedzi narzeczonych) jakoś tak na 3 miesiące przed ślubem, jak już się idzie z tymi dokumentami z USC i wszystkimi świadectwami, czy ewentualnie z jakimiś zaświadczeniami o chrzcie i bierzmowaniu... A licencja to coś innego, ale nie iem co dokładnie.
Teraz to ja zamieszałam. Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Licencja to nic innego jak zgoda proboszcza parafii panny mlodej na slub w innej parafii.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
No właśnie. Z wyborem piosenki, też jeszcze mam problem... Chciałabym "Sway", ale nie wiem, czy mój K. na to przystanie i czy pójdzie nam nauka cha-chy... lol


Super piosenka, musisz go namówić, też o niej myśleliśmy, ale będzie tango.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a co jeśli na te pytanie w protokole odpowiemy inaczej?pytajnik Tzn na niektóre.... np: "Czy dopuszcza rozejście się czy separację w wypadku trudności w małżeństwie?" Strasznie mnie to interesuje Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 3 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group