Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Chcę wziąć kredyt...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 3 Lip 2021, 17:06    Temat postu: Chcę wziąć kredyt... Odpowiedz z cytatem

Kto wie jakie są raty i warunki kredytu na 15 tys? Chcę wziąć taki kredyt ale nie wiem gdzie są najkorzystniejsze warunki. Doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji warto zapytać się doradcy finansowego. Ja też chcę wziąć kredyt i będę korzystać z takiego wsparcia. Potrzebne jest mi także zaświadczenie o zatrudnieniu , ponieważ muszę takie przedstawić w pracy do wypełnienia. Będę brała dużą kwotę, więc taki dokument dla banku jest niezbędny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimoczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 29

PostWysłany: Nie 29 Sie 2021, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie tutaj https://frankowy-kredyt.pl/ dowiesz się więcej na temat kredytu we frankach. Nie mam pojęcia jaka kwota Cię interesuje oraz jakie są Twoje zdolności kredytowe, ale możesz zerknąć tutaj i znajdziesz ofertę dobrą dla siebie. Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne są w życiu sytuacje. Kredyty też są dla ludzi, byle by je brać z głową i rozsądnie. Ja polecam zerknąć na stronę Axi card https://axi-card.pl/warunki-korzystaniakorzystam z tej karty już jakiś czas i to naprawdę świetny sposób między innymi na bezpieczne zakupy w sieci. Co fajne też stając się, klientem dostajesz dostęp do profilu klienta, w którym możesz kontrolować wszystkie transakcje i funkcje karty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1273

PostWysłany: Pon 15 Lis 2021, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zdecydowana większość z nas posiada różnego rodzaju kredyty i muszę przyznać, że warto jest wiedzieć na jakie warunki najlepiej jest się zdecydować. W takiej sytuacji ja polecam każdemu skontaktowanie się z ekspertem finansowym https://kfroch.pl/ i na pewno jest możliwość znalezienia najlepszego finansowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 130

PostWysłany: Sob 27 Lis 2021, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na kredycie na najlepszych warunkach to skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego. Pomoże porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą. W Warszawie działa ekspert kredytowy Tomasz Wostal. Zdecydowanie wie co robi. Pomaga przy kredytach hipotecznych, gotówkowych, deweloperskich i innych. Nie pobiera opłat także taka współpraca będzie tylko z korzyścią dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, na jaki kredyt się zdecydujecie, możecie skorzystać z usług doradcy kredytowego. O takiej możliwości poczytacie więcej na stronie https://solemofinanse.pl/ . Moim zdaniem jest to bardzo wygodne bo jest to bezpłatne, a bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem potrzebę finansowania, dlatego wydaje mi się, że ogólnie powinno wam się udać znaleźć odpowiedni kredyt. Na pewno odpowiednia wiedza Wam się do tego przyda, a ją macie na przykład na stronie https://silesiafinanse.pl/bik-a-big-roznice/ . Ja tu lubię dowiadywać się na różne tematy, to dla mnie bardzo wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorąc kredyt hipoteczny poszłam wpierw do doradcy finansowego https://intuum.pl/doradca-kredytowy-gdansk/ . Tak najlepiej, to jednak jest długoterminowy kredyt i warto wybrać najlepsza opcję. A sami niejednokrotnie nie damy rady znaleźć takiej oferty. Doradca jednak współpracuje z różnymi bankami i potrafi dobrać najlepsza ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pon 10 Sty 2022, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie zaciągnięty taki kredyt frankowy? Takie kredyty frankowe były nieuczciwe. Jeśli spłacacie to powinniście by zgłosić się do adwokata, który pomoże wam wywalczyć najlepsze korzystne warunki. Możecie też wcześniej swoją umową przesłać do analizy. Pomyślcie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group