Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sklep medyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie sklepu medycznego w odzieżą to ten https://odziezdlamedyka.pl/brand/7-iguanamed wam polecam bo ja tam się zaopatrywałem i mam dobrej jakości wygodne ubrania medyczne. Zobaczcie sami na ofertę bo jest dość duża, jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już od jakiegoś czasu rozglądam się za godnym uwagi sklepem medycznym i niestety niewiele z nich mnie zainteresowało. Większość ma niewielki wybór produktów wątpliwej jakości w wygórowanych cenach. Jako, że bardzo potrzebny mi aparat słuchowy dla mojego taty - nie odpuszczałam i szukałam dalej. W taki sposób udało mi się znaleźć ofertę ze strony: https://esklep.brandvital.eu/aparat-sluchowy-oticon-opn-s-3,3,415,6670 . Od razu mnie zainteresowała. Aparat dobrej firmy, w rozsądnej cenie, a w sklepie jest takich dużo więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 22 Lut 2022, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście odpowiedzialni za takie zaopatrzenie, to koniecznie powinniście zwrócić uwagę na jakość wykorzystywanych przez Was sprzętów. Moim zdaniem powinniście na pewno zwrócić uwagę na takie maski filtrujące jak te opisane w https://spacemed.pl/pl/c/Maski-filtrujace/453 Dzięki temu będziecie mieli pewność, że zawsze bazujecie na odpowiednich jakościowo rozwiązaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim konkretnej pomocy w zakresie wyboru przede wszystkim odpowiednich sprzętów pożarniczych wraz z potrzebnymi akcesoriami to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez https://florian.sklep.pl/weze-pozarnicze-c-2.html gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na terminowość, pełne wsparcie obsługi i szybkość także większych realizacji m.in jeśli chodzi o węże pożarnicze. Pozdrawiam i jak najlepszych wyborów w tym zakresie życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się w DOZ jest spory wybór środków higienicznych, kupuję wkładki u nich jeśli mam zapalenie pęcherza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają w DOZie, w dobrej cenie środki chłonne, wkładki czy pieluchomajtki, ale druga sprawa, to można u nich dostać też darmowe próbki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sob 14 Maj 2022, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobry i sprawdzony sklep medyczny to z czystym sumieniem mogę polecić wam https://medycznie.com.pl/ . Dla mnie oferta jest tutaj naprawdę świetna, dodatkowo ceny nie należą do wysokich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie zdecydowanie warto zadbać o jakość i skuteczność w działaniu, jeżeli nie podjęliście jeszcze żadnych konkretnych decyzji w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań to mogę zdecydowanie polecić Wam kontakt z firmą BrandVital u których będziecie mogli również znaleźć wózki inwalidzkie https://www.brandvital.eu/produkty-medyczne/wozki-inwalidzkie/ Obsługa bardzo konkretna, terminowa realizacja i jednocześnie dobry stosunek cen do jakości. Mam nadzieję, ze pójdzie pomyślnie dobierając sprzęt do kliniki, czy prywatnego użytku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My większość rzeczy kupujemy w aptece DOZ tam mają np. duży wybór środków higienicznych w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że jeżeli zależy wam na profesjonalnym i porządnym sprzęcie medycznym, to koniecznie w wolnej chwili zerknijcie sobie na asortyment tego sklepu tanisklepmedyczny.pl . Z tego co widziałam, to jest tam dostępny również vitea care materac przeciwodleżynowy więc myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group