Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Medycyna estetyczna - czy ktoś z was korzystał?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sob 15 Paź 2022, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie korzystałem ale znajomi do laserowego usuwania blizn i tatuażu polecają mi Klinikę Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address z Warszawy, z której sami niejednokrotnie korzystali. Mają tam nowoczesny i bezpieczny sprzęt oraz doskonałych specjalistów. Zapoznajcie się z ich ofertą na stronie https://www.beautyaddress.pl/ i jeśli Was zainteresuje możecie skorzystać z dostępnego formularza kontaktowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów i jeśli tylko korzysta się z nich z umiarem i w profesjonalnych gabinetach to jak najbardziej warto. Ja ostatnio zdecydowała że pójdę na zabieg wypełnienia zmarszczek. Teraz szukam gabinetu gdzie używają do tego kwasu hialuronowego Hafiller. Dużo czytałam o róznych rodzajach kwasu i ten moim zdaniem jest najlepszą opcją. Jest to bowiem kwas medyczny, zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych , bezpieczny, bardzo czysty, ma specjalną technologię, dzięki której zostaje w miejscu podania (opatentowana). Producent oferuje 5 różnych rodzajów kwasu w 4 objętościach i dobiera się ja zależnie od rodzaju zmarszczek. Co gwarantuje świetny efekt zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon 31 Paź 2022, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie pomocy medycyny estetycznej? Na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego salonu. Mi znajoma polecała https://klinikamurano.com/oferta/dermatologia_estetyczna/botox/ i zamierza tu na jakieś odmłodzenie się wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aga131
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 36

PostWysłany: Pią 18 Lis 2022, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na współprace z specjalistami w danej branży nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://www.wrosinski.pl , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie bardzo często, ale raz na jakiś czas zdarza mi się skorzystać z tego typu zabiegów. Ja jestem zadowolona z kliniki Neonia w Krakowie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usuwanie-zmarszczek/ byłam ostatnio na zabiegu usuwania zmarszczek, efekt rewelacyjny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 3 Sty 2023, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam i jestem zadowolona. Ba, korzystałam też z chirurgii plastycznej, konkretnie zdecydowałam się na operację plastyczną brzucha i wybrałam dr Olender https://drolender.pl to był bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 4 Sty 2023, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zdecydować się na najróżniejsze zabiegi, które poprawią wygląd Twojej skóry. Jednym z takich zabiegów jest nucleofil: https://www.drstawowska.pl/medycyna-estetyczna/nucleofill-lifting-na-poziomie-komorkowym . Polecam więc poczytać więcej na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Nie 8 Sty 2023, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób korzysta. Przede wszystkim medycyna estetyczna jest pozbawiona ryzyka, o ile jest przeprowadzana w czystym środowisku, a specjalista posiada odpowiednią biegłość i przygotowanie. Jednym z najbardziej poszukiwanych zabiegów jest kwas hialuronowy w Szczecinie wpływający na poprawę wyglądu skóry i poprawia jej nawilżenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Sro 8 Lut 2023, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli macie problem ze swoimi włosami lub ciałem, to osobiście mogę Wam polecić ofertę nowoczesnej i profesjonalnej placówki medycznej Perfect hair Clinic, która specjalizuje się m.in. w zabiegu regenera activa Katowice .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcdermott.paxton
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 9 Lut 2023, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wolumetrią brody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group