Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Paznokcie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie707
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 77

PostWysłany: Wto 29 Cze 2021, 15:25    Temat postu: Paznokcie Odpowiedz z cytatem

Hej! Zawsze robiłam sobie sama paznokcie, ale na swój ślub chciałabym mieć piękny manicure hybrydowy. Polecacie może jakąś kosmetyczka twardogóra, która dobrze robi paznokcie? Słyszałam o http://e-beautyexpert.pl/. Znacie te kosmetyczki? Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alanis.herzog
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Lip 2021, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba delikatny manicure
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2021, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam "swoją" sprawdzoną kosmetyczkę do której chodzę już od dawna i mogę wam szczerze polecić, jest świetną specjalistką, zawsze jestem zadowolona z efektów. Sprawdźcie same ofertę na stronie http://studio-unique.eu/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra lokalizacja biura ułatwia bardzo wiele ,w tym kontakt z klientem ,z urzędami, bo wszedzie blisko czy nawet szybszy powrót do domu, a plus profesjonalna dbałośc o sprawy biurowe i dokumentację firmową. Optioffice biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zaczęłam sama robić sobie paznokcie, potem zapisałam się na kilka szkoleń i obecnie prowadzę własny salon stylizacji paznokci. To co muszę kupować na biezaco w dużych ilościach, to z pewnością pilniki i bloczki polerskie. Na szczęście, w hurtowni https://www.abra-trade.pl oferują świetne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Nie 31 Paź 2021, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dziewczyny taki temat: paznokcie sosnowiec zagórze - gdzie dokładnie mam się udać, żeby mi ładne przedłużenie zrobili? Może być żelem, tylko żeby były trwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo walczyłam o to, aby moje paznokcie wyglądały dobrze i były mocne. Złotym środkiem okazała się odżywka 6w1 od Eveline. Wypróbuj, myślę, że też będziesz zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 3 Lut 2022, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro masz tendencję do pęknięć paznokci i do ich łamania to polecam zrobić przerwę od hybryd i zastosować sobie odżywkę Diament od Eveline. Nic wcześniej nie poradziło sobie z moimi paznokciami tak dobrze, a uwierzcie, że stosowałam już wiele odżywek, wielu różnych firm.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kleofas204311
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawde mówiąc to nie wiem co na paznokcie jest dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szwagierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 35

PostWysłany: Pon 14 Lut 2022, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon Aurora w Olsztynie i utalentowana pani Dominika https://www.aurorasalonkosmetyczny.pl/ Manicure mocno się trzyma, zdobienia piękne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group