Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biustonosz samonośny
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
View previous topic :: View next topic  
Author Message
paryska95
kandydat
kandydat


Joined: 28 Oct 2020
Posts: 42

PostPosted: Wed 23 Jun 2021, 11:36    Post subject: Biustonosz samonośny Reply with quote

Witam, ktoś zna jakiś sklep, w którym można kupić biustonosz samonośny?
Back to top
View user's profile Send private message
sklepstoisko
początkujący
początkujący


Joined: 12 Jul 2021
Posts: 1

PostPosted: Mon 12 Jul 2021, 10:03    Post subject: Reply with quote

Odpowiednia bielizna damska na wesele to podstawa. Ja zamawiałam w sklepie sklepstoisko8.pl i byłam zadowolona. Najwyższa jakość i szybka realizacja zamówienia. Przydatne w momencie gdy do wesela został tydzień, a ty w ostatniej chwili przypominasz sobie, że nie masz jeszcze kupionej wygodnej bielizny.
Back to top
View user's profile Send private message
KamilaEz
kandydat
kandydat


Joined: 14 Mar 2022
Posts: 91

PostPosted: Mon 14 Mar 2022, 13:11    Post subject: Reply with quote

Według mnie jeżeli chodzi o piękną nocną bieliznę to koniecznie sprawdź Maybella w którym znajdziesz piękne propozycje bielizny nocnej, ale również pięknych strojów kąpielowych m.in w wydaniu monokini z resztą ja sama kupiłam sobie u nich ostatnio kilka pięknych bikini i jeszcze koronkowych majteczek w przystępnej cenie. Pozdrawiam!
Back to top
View user's profile Send private message
densy
gaduła
gaduła


Joined: 05 Nov 2018
Posts: 484

PostPosted: Thu 14 Jul 2022, 14:04    Post subject: Reply with quote

Sporo bielizny na https://lovita.pl/ znajdziesz, i taką codzienną, i bardziej seksowną i właśnie rozne akcesoria.
Back to top
View user's profile Send private message
Sania
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Jun 2022
Posts: 683

PostPosted: Thu 3 Nov 2022, 15:02    Post subject: Reply with quote

Zawsze poszukiwania warto rozpoczynać od takich sklepów z bielizną nocną, jak Lovita w którym znajdziesz sporo świetnych propozycji w zakresie bielizny damskiej, męskiej i strojów kąpielowych jedno i dwuczęściowych. Dokładnie propozycje przedstawione są tutaj https://lovita.pl/ myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami i zakupami!
Back to top
View user's profile Send private message
AnMar
bywalec
bywalec


Joined: 10 Feb 2017
Posts: 165

PostPosted: Thu 17 Nov 2022, 23:26    Post subject: Reply with quote

no to ja ci powiem ze nie ma zadnego ktory jest wygodny język jest tyle innej fajnej seksownej bielizny ktora jest warta uwagi ze ten samonosny odpusc, szkoda kasy
Back to top
View user's profile Send private message
landryneczka
bywalec
bywalec


Joined: 09 Feb 2019
Posts: 144

PostPosted: Wed 23 Nov 2022, 13:55    Post subject: Reply with quote

mialam samonosny do sukienki na wesele.. koszmar wywalilam go po imprezie język moze do malych biustow jest ok ale ja mam C i juz mi przeszkadzal... AnMar masz jakas wartą uwagi strone z bielizna?
Back to top
View user's profile Send private message
AnMar
bywalec
bywalec


Joined: 10 Feb 2017
Posts: 165

PostPosted: Fri 25 Nov 2022, 22:52    Post subject: Reply with quote

hahaha wlasnie do malych biustow bedzie ok język ja zamawiam na superlove
Back to top
View user's profile Send private message
Lama99
bywalec
bywalec


Joined: 17 Apr 2021
Posts: 104

PostPosted: Wed 7 Dec 2022, 16:17    Post subject: Reply with quote

Fajny biustonosz samonośny idealny do ślubnej sukienki można zamówić na Allegro https://allegro.pl/oferta/biustonosz-samonosny-stanik-bez-ramiaczek-push-up
Back to top
View user's profile Send private message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Fri 30 Dec 2022, 15:44    Post subject: Reply with quote

A jak Wam się podobają na przykład takie braletki: https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze_Rodzaje_Biustonosze-trojkatne-466.html ? Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy zakup. Warto rzucić okiem, sklep internetowy Gorteks ma wiele oryginalnych propozycji.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group