Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fotowoltaika
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 15:20    Temat postu: fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozważacie założenie fotowoltaiki to polecam firmę SPR-Polska. Świetna firma, szybki i sprawny montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 5:47    Temat postu: fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Świetną sprawą jest fotowoltaika dla domu . Firma, która zamontowała nam panele okazała się bardzo profesjonalna. Jestem bardzo zadowolona z usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele fotowoltaiczne to świetne rozwiązanie dla gospodarstw domowych, ponieważ dzięki nim możecie zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. Ja wybrałem firmę https://pivienergy.pl/miasta/fotowoltaika-walbrzych/ i jestem bardzo zadowolony, świetnie wykonali swoją prace, panele świetnie sie prezentują i spełniają swoją role.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku warto sprawdzić ofertę https://sunbraks.pl/. Fotowoltaika, pompy ciepła i inne formy ogrzewania. Profesjonalne doradztwo
_________________
Strachocin 12A
73-110 Strachocin
tel: 507 421 668
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was obecnie opłaca sie inwestować w fotowoltaikę? Ze swojej strony polecam Wam usługi fotowoltaika grudziądz , którzy pomoga Wam uzyskać dofinansowanie, stworzą projekt instalacji oraz zajmą się jej montażem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna zastanawiam się nad montażem paneli fotowoltaicznych. Mój sąsiad je zamontował i trochę mu zazdroszczę - rachunki za prąd spadły mu do absolutnego minimum, mimo że prowadzi ogromne gospodarstwo rolne, więc jego zużycie jest bardzo dużo. Polecił mi firmę https://karino.pl/, która cechuje się bardzo profesjonalnym podejściem do klienta i swoją robotę wykonuje perfekcyjnie. Za swoje usługi też wiele sobie nie życzą, dlatego w przyszłym roku z całą pewnością zainwestuję w fotowoltaikę.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 6:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie to. Zauważyłam, że w naszej okolicy coraz więcej domów ma montowane panele fotowoltaiczne. I tak zaczęłam się zastanawiać nad tym czy by także i u nas nie zamontować takich paneli. Ale na sam początek wolę dowiedzieć się ile taki montaż kosztuje. I tak umówiliśmy się z tą firmą https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-wroclaw na wstępną wycenę i dopiero wtedy podejmiemy jakąś decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lipala
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 9

PostWysłany: Nie 31 Paź 2021, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno zakładałam panele fotowoltaiczne. (Dzięki firmie Stilo Energy) I póki co jestem naprawdę zadowolona z tego rozwiązania. Dawno już chciałam to zrobić ale zawsze było coś ważniejszego. Dobrze że w końcu się udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak schować serce instalacji w domu/firmie? Mam centrum dowodzenia w podpiwniczeniu i przydałby się jakiś fajny właz. Na https://www.wlazy.com.pl/ znalazłem takie dla hal i magazynów, ciekawa alternatywa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Pią 19 Maj 2023, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas opłaca się inwestować w fotowoltaikę. To są duże oszczędności na prądzie na przestrzeni lat, tym bardziej że ceny za energię stale rosną i nie wiemy jakie będą za dwa czy trzy lata. Jedną z firm która może dla Was taką instalacje wykonać jest Fiberlink, polska spółka, świadczy usługi na terenie Małopolski. Ich oferta skierowana jest także dla firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group