Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sadzanie gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też nie ma skłóconych, ale mimo wszystko zapytam np kuzynkę czy woli siedzieć z naszymi znajomymi czy np ciotkami ( mam młode ciotki uśmiech ) bo wiem że je bardzo lubi i często siada z nimi. Wolę zapytać bo wiem, że mimo iż mamy z P wspaniałych przyjaciół to kuzynka może nie znaleźć z nimi wspólnych tematów ( mimo iż są podobni wiekowo) i tak zrobię w wielu przypadkach. Niech goście będą przygotowni na winietki ( moje wesele jest 1sze z winietkami)
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłam na weselu, na którym były winietki z nazwiskami.. Zawsze każdy siadał jak chciał i jak się nie znał, to właśnie miał okazję poznać.. U mnie mam trochę obawy o to, że teściowie usiądą za blisko siebie, ale to za mały argument, żebyśmy wszystkich musieli rozsadzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka89 ale winietki nie mają tylko za zadanie rozsadzanie gości, którzy się mniej lubią. Dzięki nim można uniknąć takich sytuacji jak np: młody człowiek, który wejdzie jako ostatni będzie musiał usiąść obok Twojej babci czy cioci. Również dla starszych członków rodziny może to być plus gdyż można ich usadzić z daleka od orkiesty - wiadomo głównie na weselach rozmawiaja, albo blisko toalety, albo tak aby było im wygodnie wyjsć zza stołu, czyli nie w środku, ale bliżej krawędzi i przodem do sali oczko to tylko kilka plusów propozycje ale winietki według mnie to strzał w 10
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martita8503 napisał:
Ewelinka89 ale winietki nie mają tylko za zadanie rozsadzanie gości, którzy się mniej lubią. Dzięki nim można uniknąć takich sytuacji jak np: młody człowiek, który wejdzie jako ostatni będzie musiał usiąść obok Twojej babci czy cioci. Również dla starszych członków rodziny może to być plus gdyż można ich usadzić z daleka od orkiesty - wiadomo głównie na weselach rozmawiaja, albo blisko toalety, albo tak aby było im wygodnie wyjsć zza stołu, czyli nie w środku, ale bliżej krawędzi i przodem do sali oczko to tylko kilka plusów propozycje ale winietki według mnie to strzał w 10


Wiadomo, że nie tylko o to chodzi.. Ale tak na dobrą sprawę nie wiemy kto co wolałby. A nigdy nie widziałam z tym problemu, tym bardziej żeby osoby siedzące tam gdzie się chce usiąść przesunęły się o miejsce czy dwa.. A nigdy nie wiadomo, czy towarzystwo usadzone tak odgórnie będzie z tego powodu szczęśliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzi
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 9

PostWysłany: Nie 27 Mar 2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
martita8503 napisał:
Ewelinka89 ale winietki nie mają tylko za zadanie rozsadzanie gości, którzy się mniej lubią. Dzięki nim można uniknąć takich sytuacji jak np: młody człowiek, który wejdzie jako ostatni będzie musiał usiąść obok Twojej babci czy cioci. Również dla starszych członków rodziny może to być plus gdyż można ich usadzić z daleka od orkiesty - wiadomo głównie na weselach rozmawiaja, albo blisko toalety, albo tak aby było im wygodnie wyjsć zza stołu, czyli nie w środku, ale bliżej krawędzi i przodem do sali oczko to tylko kilka plusów propozycje ale winietki według mnie to strzał w 10


Wiadomo, że nie tylko o to chodzi.. Ale tak na dobrą sprawę nie wiemy kto co wolałby. A nigdy nie widziałam z tym problemu, tym bardziej żeby osoby siedzące tam gdzie się chce usiąść przesunęły się o miejsce czy dwa.. A nigdy nie wiadomo, czy towarzystwo usadzone tak odgórnie będzie z tego powodu szczęśliwe.


Właściwie jeżeli robisz duże wesele to zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony nie można każdemu dogodzić. Ja np. przy rozdawaniu zaproszeń pytałam wprost z kim dane osoby chciałyby siedzieć a z kim niekoniecznie. A poza tym przecież na wesele nie zaprasza się obcych ludzi tylko rodzinę i przyjaciół więc można się nawet domyślić kto z kim chce siedzieć.
Na moim weselu też będą winietki ale z usadzeniem wszystkich czekam aż będę miała wszystkie potwierdzenia. Mniej więcej wiem kto z kim będzie siedział zaczynałam usadzać od tych "pewniaków" i jakoś to idzie. Myślę nawet, że sami nie wybraliby lepszych miejsc niże tych wskazanych przeze mnie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 27 Mar 2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam że u nas będzie to zbędne, ale... Jednak nie.
Moi rodzice są rozwiedzeni i zasadniczo nie przepadają za sobą. Myślałam ze będą mieli dość rozsądku zeby po prostu usiaść z dala od siebie ale nie. Jak ostatnio się dowiedziałam że tata i dziadkowie w ogóle rozważają czy na wesele przyjść zeby nie musieć oglądać drugiej części rodziny... Rolling Eyes więc będę musiała pójść tam, gdzie będziemy mieli wesele, dowiedzieć się jak będą ustawione stoły albo zarządzić pewne rozstawienie, i dać winietki żeby siedzieli tak, żeby nie musieć na siebie patrzeć...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 27 Mar 2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azadi napisał:
Myślałam że u nas będzie to zbędne, ale... Jednak nie.
Moi rodzice są rozwiedzeni i zasadniczo nie przepadają za sobą. Myślałam ze będą mieli dość rozsądku zeby po prostu usiaść z dala od siebie ale nie. Jak ostatnio się dowiedziałam że tata i dziadkowie w ogóle rozważają czy na wesele przyjść zeby nie musieć oglądać drugiej części rodziny... Rolling Eyes więc będę musiała pójść tam, gdzie będziemy mieli wesele, dowiedzieć się jak będą ustawione stoły albo zarządzić pewne rozstawienie, i dać winietki żeby siedzieli tak, żeby nie musieć na siebie patrzeć...


Myślałam, że tylko moi teściowie są na tyle wybitni, że nie potrafią się zachować jak dorośli ludzie. Ja stwierdziłam, że to tym bardziej nie ma sensu, bo pewnie i jedni i drudzy chcieliby z moją mamą siedzieć, więc musiałabym wybierać kto może być obrażony czy coś.. Niech sami jakoś usiądą, a pewnie teść i teściowa po prostu usiądą na drugich końcach sali..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tanne
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2011
Posty: 7

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co zrobić w sytuacji takiej, że mama Pana Młodego nie przepada za nikim poza sobą? Mamy szkic usadzenia gości i tak wyszło, że moja rodzina siedzi obok nas, a ona z daleka. Pewnie się obrazi, ale co ja mam zrobić? Niezbyt podoba mi się myśl, że będzie siedzieć mi nad głową i dyszeć na kark z wściekłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tanne napisał:
A co zrobić w sytuacji takiej, że mama Pana Młodego nie przepada za nikim poza sobą? Mamy szkic usadzenia gości i tak wyszło, że moja rodzina siedzi obok nas, a ona z daleka. Pewnie się obrazi, ale co ja mam zrobić? Niezbyt podoba mi się myśl, że będzie siedzieć mi nad głową i dyszeć na kark z wściekłości.



Postawić ją w kuchni? Skro coś ma się nie podobać, niech to zrobi lepiej? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustaw ją tak jak ty będziesz wolała, na pewno nie jest to przyjemne widzieć cały czas koło siebie jej.

Może zapytaj ją gdzie by chciała siedzieć, jak powie że koło was to powiedz wtedy że masz inne plany a nóż powie że chce w toalecie siedzieć. język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group