Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wędzarnia ogrodowa - co o tym sądzicie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maarcineczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pon 14 Cze 2021, 7:26    Temat postu: wędzarnia ogrodowa - co o tym sądzicie Odpowiedz z cytatem

Postanowiła kupić do ogrodu wędzarnie. Zakupu dokonam w tym sklepie https://gotowanienapowietrzu.pl Uważam, że tak wędzarnia to nie głupi pomysł. Z chęcią będę wędziła nie tylko kiełbasę.
Co uważacie na temat takich wędzarni? Warto kupować czy się wstrzymać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marika5
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 27

PostWysłany: Pon 28 Cze 2021, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy masz wydzielone strefy w ogrodzie i czy wiesz, gdzie postawić wędzarnię. Jeśli nie możesz zapytać architekta krajobrazu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ustawiłam swoją wędzarnię przy tarasie, dzięki czemu jest do niej łatwy dostęp, a do tego jest pod zadaszeniem, więc jest chroniona przed deszczem i śniegiem. ja mam wędzarnie Borniak, nadaje się idealnie do wędzenia mięsa, ryb, czy serów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ptrantow
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka wędzarnia to super pomysł. Może wędzić szynki na Święta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pon 10 Sty 2022, 1:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś ma wędzarnię to polecam schab wędzony. Wystarczy kupić długi kawałek, obtoczyć w pieprzu, dużo soli i papryki słodkiej, zostawić na noc i po 24 godzinach uwędzić około 3 godzin na wolnym dymie. Sto razy lepsze i zdrowsze od kupnych wędlin, a nie pracochłonne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2022, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł! Takie własne wędliny są najlepsze na świecie i bardzo bardzo zdrowe. Jak szukacie godnego polecenia sklepu w sieci gdzie w konieczne produkty do wędzenia możecie się zaopatrywać to polecam https://swojskiwyrob.pl/9-do-peklowania , saletra do peklowania w różnych opakowaniach jest u nich dostępna. W bardzo dobrej cenie, stacjonarnie nie zawsze można taką kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Wto 2 Sie 2022, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że wędzarnia domowa to bardzo dobry pomysł i warto ją mieć. Można sobie samemu zrobić świetne mięso i przyprawić według własnych upodobań. Polecam gotowe wędzarki z oferty firmy Fasanio oraz ich akcesoria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lhegmann
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Pon 19 Gru 2022, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się taka wędzarnia. Mój tata posiada ją w ogrodzie w domu rodzinnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group