Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zepsuty laptop przyjaciółki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niczka123
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 11:22    Temat postu: Zepsuty laptop przyjaciółki Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, kilka dni temu mojej przyjaciółce zepsuł się laptop i teraz szuka serwisu komputerowego. Osobiście poleciłam jej firmę Enter Serwis, ponieważ zawsze profesjonalnie podchodzą do naprawy, jednak nie jest zbyt przekonana. Czy ktoś z Państwa korzystał z pomocy tej firmy i mógłby również potwierdzić ich kompetencje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można tak znaleźć wiele pomocny miejsc na takie sytuacje, ale najlepiej starać się im zapobiegać. To nie jest nic trudnego, choć czasem problemy z komputerem są od nas niezależne. Zobaczcie sobie stronkę https://ekspert.ceneo.pl/najlepszy-antywirus-ranking i ranking antywirusów. Dobry program antywirusowy to podstawowa ochrona komputera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 13 Paź 2021, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Warto chronić sprzęt a także własną prywatność podczas korzystania z sieci na tyle na ile jest to możliwe. Dzięki programom antywirusowym i pokrewnym zapobiegamy w dużej mierze awariom i oczywiście wielu przykrym sytuacjom związanym z naruszeniem szeroko pojętego bezpieczeństwa. Ja oprócz klasycznej wersji oprogramowania antywirusowego zainstalowałam u siebie jeszcze ochronę haseł i danych. Bardzo polecam jeśli korzystacie z bankowości elektronicznej, wymiany walut czy realizujecie zakupy online. Tzw. Password Manager pobrałam ze strony https://www.kaspersky.pl/password-manager . Korzystam aktualnie z darmowej wersji testowej ale licencję z czasem na pewno wykupię. Wydatek jest niewspółmiernie mały w stosunku do korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hroba
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, znalezienie wszystkiego w pamięci dla twojego komputera zawsze jest problematyczne. Szybko rozwiązałem ten problem, dopiero jak znalazłem tę usługę sim-networks to automatycznie wyszukuje i wgrywa wszystko co trzeba przechowywać. Każdy może się o to postawić, nawet jeśli ma bardzo stary system operacyjny. Jest to bardzo wygodne i wykonywane dość szybko, a co najważniejsze, nie musisz niczego konfigurować samodzielnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jolon
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 26

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z komputerami i pamięcią zawsze jest wystarczająco dużo problemów i nigdy mi się to nie podobało. Myślę, że warto to zrobić bardziej poważnie, aby uniknąć problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeano
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem się nie opłaca naprawiac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w mojej cenie i również ze swojej strony polecam podczas poszukiwań dobrego laptopa dla siebie sprawdzić - https://www.wybieramlaptopa.pl/ na której znajdziesz przygotowane recenzje, rankingi oraz aktualności z nowości jakie się pojawiają na naszym rynku. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście mam nadzieję, że w tym zakresie podejmiecie optymalne decyzje zakupowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group