Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

duży stres

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie707
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 77

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 11:26    Temat postu: duży stres Odpowiedz z cytatem

Hej! Ślub zbliża się wielkimi krokami a mój partner zaczął mieć problemy z ciśnieniem. Szukam dla niego dobrego ciśnieniomierza. Znalazłam kilka ciekawych propozycji na stronie sklepu internetowego Diagnosis. Zamawialiście coś stamtąd? Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vrunolfsdottir
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 6
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak radzicie sobie ze stresem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 15 Cze 2021, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam, że w dniu wesela chyba pęknę z nerwów. Niby wszystko było już przygotowane, ale stres narastał we mnie od samego rana z każdą minutą. Na szczęście bratowa miała olejek CBD i dała mi kilka kropli pod język. Ulga nie do opisania... Później prosiłam ją jeszcze raz o niego i całe wesele poszło jak po nitce. Od tego momentu zawsze mam olejek CBD w domu na jakieś stresowe sytuacje. Nie miałam pojęcia nawet, że jest on tak korzystny dla organizmu http://www.olejkonopnycbd.com.pl/cbd-na-nerwice-i-depresje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży stres bo nad spółką wisi upadłosć? LTDBroker Skup spółek akcyjnych https://www.ltdbroker.pl/ skutecznie chronimy majątek osobisty prezesa,rady,właściciela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 24 Sie 2022, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad nadmiernym stresem po prostu trzeba pracowac. Nic nie spada przecież nam z nieba uśmiech Od siebie polecam rozwój osobisty, który pomoże wam radzić sobie z emocjami. Na stronie https://przewodnikwewnetrzny.pl/czym-jest-rozwoj-osobisty/ przeczytacie więcej na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co, jest tak suplement Mybestgenius - przeznaczony na przyklad dla osób z problemami z koncentracją, narażonymi na przewlekły stres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group