Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozmiar palca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobra opcja,ja też zalecam wzięcie tej ciaśniejszej obrączki,tym bardziej że czeka Was jeszcze korekta,więc nie ma sie o co martwić. Daj znać na forum jak pasują i czy Wam się podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artisduo_pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 8

PostWysłany: Czw 8 Mar 2012, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11, 12, 13 to najbardziej popularne rozmiary. Dobrze przed kupnem ukraść ukochanej jakiś pierścionek. Zmierzyć go i potem kupić w takim samym rozmiarze;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Mar 2012, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba w tym danym aparcie był ktoś nieogarnięty. Moja koleżanka dostała zaręczynowy z apartu w rozmiarze 14 (bo on nie mial pojęcia jaki ona ma rozmiar Very Happy) a po zaręczynach poszli wymienić na mniejszy i ona teraz ma 8- nie wiem tylko czy w końcu jej zmniejszali czy dostała taki sam model w mniejszym rozmiarze, ale napewno ma 8 z apartu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Pon 19 Mar 2012, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Ona =) dnia Wto 3 Kwi 2012, 15:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Czw 22 Mar 2012, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że rozmiar (na zasadzie, ach jaki duży!) w tym wypadku nie ma znaczenia (no chyba, że Panowie kupują w ciemno) Ja mam stosunkowo duży rozmiar bo 20! Tak 20! Przy czym ta 20 jest na mnie b. luźna. Mam szerokie kostki (mam reumatyzm w dłoniach) i pierścionek musiał lekko przechodzić przez kostki. No akurat ta 20 to trochę za lekko "chodzi" (przesadziłam w wyborze) więc jeśli chodzi o obrączkę to zdecyduję się już na 18 żeby nie "latała" za bardzo na paluszku. Choć w przypadku obrączki nie będzie to tak uciążliwe jak w wypadku pierścionka z oczkiem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Pią 20 Kwi 2012, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Symfonia napisał:
Myślę, że rozmiar (na zasadzie, ach jaki duży!) w tym wypadku nie ma znaczenia (no chyba, że Panowie kupują w ciemno) Ja mam stosunkowo duży rozmiar bo 20! Tak 20! Przy czym ta 20 jest na mnie b. luźna. Mam szerokie kostki (mam reumatyzm w dłoniach) i pierścionek musiał lekko przechodzić przez kostki. No akurat ta 20 to trochę za lekko "chodzi" (przesadziłam w wyborze) więc jeśli chodzi o obrączkę to zdecyduję się już na 18 żeby nie "latała" za bardzo na paluszku. Choć w przypadku obrączki nie będzie to tak uciążliwe jak w wypadku pierścionka z oczkiem.


są osoby z jeszcze wiekszymi palcami np. JA Wink rozmiar pierścionka 21, najlepsze że jak poszliśmy ogladać obraczki to przy okazji zmierzyli palca mojemu M. i ma rozmiar 20, czyli moja obrączka bedzie większa Shocked Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam malutkie :/ 11 (zastanawiam się nad rozmiarem obrączki - bo mam szeroką kostkę w palcu i jak mi czasem napuchną ręce albo no nie wiem-"urosną" co wtedy)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freya
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 388
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie też mam spory rozmiar - 17. Właściwie 16 pasuje ale ze względu na to, że w lecie puchną mi palce wybrałam 17. A mój narzeczony ma rozmiar 27 język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 27 Maj 2012, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierścionek noszę 15stkę, ale obrączkę zamówiłam 14 i tak przyszłościowo, bo nawet 13 była na styk.
Zastanawiam się, skąd te rozbieżności uśmiech Albo mi kości ubywa w zawrotnym tempie, albo te rozmiary są o kant.... rozbić język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pon 28 Maj 2012, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie jubiler doradzał by wziąć odrobinkę większą. Tak by bez problemu wchodziła na palec, a przy ruchach dłoni nie spadała jednak. My kupowaliśmy obrączki już jakiś czas temu.

Moja koleżanka po urodzeniu dziecka miała problem z obrączką - palce jej tak jakoś napuchły, że nie była w stanie nosić obrączki a później jej ten rozmiar po ciąży został więc obrączkę trzyma w domu.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group