Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka nowa z salonu, szyta, czy z komisu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DD_reporter11983
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 29

PostWysłany: Pią 8 Sie 2008, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa droga agbar, że widziałam te tematy, ale tam nie ma jasno powiedziane, ja opowiadam się za taką opcją, a ja za taką. Dlatego postanowiłam stworzyć nowy temat, MIX wszystkich.
Nikt nie zmusza Cię do wypowiadania się w tym temacie.

Od tej pory wolę skupić się na tym co mnie interesuje, czyli sukni ślubnej, a nie na kłótni z osobą, która wszystkich krytykuje i upomina, żeby podłechtać swoje Ego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 8 Sie 2008, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze opcja "szukaj", dzięki której nie trzeba samemu przeszukiwać każdej strony z osobna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DD_reporter11983
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 29

PostWysłany: Pią 8 Sie 2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że dwie forumowiczki wzięły sobie za punkt honoru upominanie i napominanie, zamiast pomaganie.

Sorry, ale dla mnie osobiście ważniejszy jest temat sukienki, niż głupie spory z dwiema pannami, które pozjadały rozumy.

Jakoś innym to nie przeszkadza, tylko Wam dwóm?

Dajcie sobie spokój i wyżywajcie się, ale na swoich przygotowaniach, a nie innych osobach na forum!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DD_reporter11983
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 29

PostWysłany: Pią 8 Sie 2008, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne, całkiem korzystna cena, szkoda, że ja nie znalazłam jeszcze takiej krawcowej Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwinka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: kalisz

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam DD_reporter11983 ze earto uszyc suknie wedlug wlasnego pomyslu a mozesz nawet polaczyc rozne modele sukienek. uśmiech To ciekawe co mozna zrobic z kilku sukni. Ja osobiście pragne w tym dniu pokazac sie w skromnej sukni ktora nie jest wystrzalowa nie ma kola i nie jest naszpikowana kamykami ale taka ktora powali wszystkich swoim wygladem uśmiech skromna ale ma cos w sobie uśmiech tak mysle uśmiech powiem ci tak w google wpisz karina suknie ślubne uśmiech zobaczysz niektore sa naprawde ekstra uśmiech lub madonna tez tam jest kilka modeli ktore uzekaja uśmiech jak wymyslisz cos daj znac uśmiech
_________________
Malwinka 89

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malwinka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: kalisz

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2008, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam DD_reporter11983 ze earto uszyc suknie wedlug wlasnego pomyslu a mozesz nawet polaczyc rozne modele sukienek. uśmiech To ciekawe co mozna zrobic z kilku sukni. Ja osobiście pragne w tym dniu pokazac sie w skromnej sukni ktora nie jest wystrzalowa nie ma kola i nie jest naszpikowana kamykami ale taka ktora powali wszystkich swoim wygladem uśmiech skromna ale ma cos w sobie uśmiech tak mysle uśmiech powiem ci tak w google wpisz karina suknie ślubne uśmiech zobaczysz niektore sa naprawde ekstra uśmiech lub madonna tez tam jest kilka modeli ktore uzekaja uśmiech jak wymyslisz cos daj znac uśmiech
_________________
Malwinka 89

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DD_reporter11983
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 29

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2008, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie mam opcję komis w salonie sukien ślubnych Sarah w Rybniku, ale za suknią będę biegać nie wcześniej niż w czerwcu przyszłego roku, bo dopiero wtedy będę w Polsce. Teraz oglądam i oglądam. Moim marzeniem jest też suknia prosta stonowana, mam dwie na oku cała z koronki, a druga cała z tafty. Zobaczymy, na pewno nie chcę wydawać fortuny.

Jak znajdziesz swoją wymarzoną, albo uszyjesz projekt to też daj znać.

Pozdrawiam!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DD_reporter11983
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 29

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2008, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę malwinko89, że mamy ślub tego samego dnia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwinka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: kalisz

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2008, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to super wymienimy sie wrazeniami uśmiech hihi lol a jak narazie to szukamy sukienki uśmiech jak cos daj znac o nowosciach uśmiech
_________________
Malwinka 89

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DD_reporter11983
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 29

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2008, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok na pewno i nawzajem Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group