Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zespół jelita drażliwego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 12:48    Temat postu: Zespół jelita drażliwego Odpowiedz z cytatem

Zespół jelita drażliwego. Dziewczyny czy któraś z Was choruje na to? Co jecie? Co wam pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja. Jakoś szczególnej diety nie trzymam chociaż staram się jeść zdrowo i lekko. Chociaż wiadomo czasem nie wychodzi xd jak się najem na noc to na drugi dzień ból brzucha i wzdęcia, czasami bóle brzucha od tak.. Biorę wtedy rozkurczowe tabletki Scopolan
https://liki24.pl/search/scopolan/

Zerknij sobie tutaj. Opisane jest działanie oraz jest informacja, w jakich aptekach je kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda ale są sytuacje i schorzenia kiedy powinno się stosować probiotyki nawet profilaktycznie, w moim przypadku lekarz zalecił mi probiotyk proktologiczny proctolact
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pią 16 Lip 2021, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dokonać szereg badań, które pomogą dokonać niezbędnej analizy jelita. Udaj się do specjalistów na proktolog.lublin.pl. Dobiorą właściwą terapię leczniczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2022, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim problemem wiele osób się zmaga. Może sprawdźcie na stronę gdzie opisane jest to jak wygląda leczenia zaburzeń żołądkowo-jelitowych a tym blogu macie mnóstwo potrzebnych informacji, ważnych porad więc poczytajcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17 Cze 2022, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paskuda i nieprzyjemna choroba smutny do tego przy mojej stresującej pracy bywa że naprawde dostaję strasznych skrętów smutny pomaga od jakiegos czasu sanprobi stress na złagodzenie stresu i uspokojenie gospodarki jelitowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2023, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie choruję ale moja siostra owszem także dokładnie wiem na czym polega ta choroba. Trzeba na pewno uważać na to co się je, ograniczać stres, dobrym pomysłem jest również włączenie do diety suplementów jak https://trilac.pl/trilac_ibs/ . Zawiera on trzy liofilizowane szczepy bakterii probiotycznych uzupełniające mikroflorę jelitową. Kapsułki nowoczesnej technologii dzięki której rozpuszczają się dopiero w jelitach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nrau
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sobie radzicie z tym problemem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaPietrzyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 41

PostWysłany: Sro 10 Kwi 2024, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leila33 napisał:
Ja nie choruję ale moja siostra owszem także dokładnie wiem na czym polega ta choroba. Trzeba na pewno uważać na to co się je, ograniczać stres, dobrym pomysłem jest również włączenie do diety suplementów jak https://trilac.pl/trilac_ibs/ . Zawiera on trzy liofilizowane szczepy bakterii probiotycznych uzupełniające mikroflorę jelitową. Kapsułki nowoczesnej technologii dzięki której rozpuszczają się dopiero w jelitach.


Trilac jest spoko, bo jest lekiem probiotycznym, a nie suplementem. Podobnie zresztą jak enterol i był jeszcze lakcid. Co do jelita drażliwego to jest o tym opisane w jednym z artykułów https://warszawa24.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group