Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Grafika reklamowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domenica4
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sob 1 Maj 2021, 12:41    Temat postu: Grafika reklamowa Odpowiedz z cytatem

Do kogo zwrócić się z projektem grafik na stronę internetową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiera.maggio
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Szczerców

PostWysłany: Sob 1 Maj 2021, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama zastanawiam się nad zleceniem zaprojektowania logo, więc szukam osoby, która zajmuje się takimi rzeczami zawodowo. Znalazłam ogłoszenie tego grafika https://zleca.pl/wykonawca/vishiedesign-1592752995. Może ktoś widział jego projekty lub z nim wcześniej współpracował? Myślałam, aby najpierw się z nim skontaktować, aby zapytać o różne szczegóły jego prac, cenę takich projektów i ogólne warunki korzystania z jego usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiram.dare
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 5 Maj 2021, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry pomysł, aby powierzyć to fachowcom, którzy znają się na projektowaniu graficznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 13 Maj 2021, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można powiedzieć, żeby grafika reklamowa nie była ważna. Ona, o wiele lepiej, niż sam tekst, przykuwa uwagę. Można powiedzieć, że dobra ilustracja może nakłonić klienta do skorzystania z oferty. Dlatego na to również powinniśmy kłaść nacisk. A jeśli tak, to w dużej mierze polecam zaznajomić się z tym https://andrzejczyk.com.pl/category/b2b/prace-graficzne/ wpisem. Wierzę, że dzięki niemu znajdziecie kogoś, kto Was poprowadzi do odpowiedniego wizualnego efektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Nie 30 Maj 2021, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to faktycznie jest to bardzo ważna sprawa i ja jestem zdania, że warto również jest znać dobrego grafika komputerowego. Jakiś czas temu miałam okazję w ogóle przeczytać w http://www.eduforum.pl/czym-sie-zajmuje-grafik-komputerowy/ czym zajmuje się grafik komputerowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pasu1
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście możesz najpierw spróbować sama a jeżeli nie będzie to wyglądać tak jak chcesz to skorzystać z profesjonalnego studia.
_________________
Jesteśmy pracownią graficzną oferującą w swojej ofercie tworzenie materiałów reklamowych czy logo. https://pogografika.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 15 Cze 2021, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama grafika reklamowa to jedno, ale też obraz ruchomy często jest mile widziany i dobrze wpływa na reakcje odbiorców. Wydaje mi się, że warto pomyśleć o czymś takim i nawet wiem, kto wam to porządnie wykona, bez żadnego problemu. To oczywiście firma Kaizenmedia https://www.kaizenmedia.pl/dom-produkcyjny/ , oferująca różnego rodzaju filmy i spoty reklamowe. Moim zdaniem powinniście szczerze pomyśleć o ich zatrudnieniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak naprawdę zobacz jak wiele osób posiada zdolności graficzne i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto aby graficy korzystanie z najlepszych narzędzi. Ja niestety się na tych kwestiach nie znam i ciężko jest mi cokolwiek na ten temat w ogóle powiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się złożyć zamówienie u firmy GQ Brand na ubrania firmowe z haftem . Zawsze chciałem zamówić polary i koszulki firmowe, tylko poszukiwałem dobrej oferty i wreszcie się udało. Gdybyście również rozważali zakup i robili kosztorys, to dobrą ofertę posiada firma GQB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roberta94
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile mniej więcej kosztują akie grafiki od profesjonalnych firm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group