Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

lekarz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dobrego specjalisty w moim przypadku nie było łatwe, ale się udało. Neurochirurg Maciej Mielczarek zajął się mną jak mało kto i do tego zdiagnozował na pierwszej wizycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w razie jakich kolwiek problemów związanych ze zdrowiem należy zgłosić się o pomoc do specjalistów. Jeżeli chodzi o mnie, to miałem spory problem związany z żylakami, dlatego zdecydowałem się zgłosić o pomoc do polecanego mi chirurga naczyniowego w Warszawie - skleroterapia warszawa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pon 30 Sty 2023, 4:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarzy odwiedzam rzadko, wyjątkiem jest jakieś poważne schorzenie jak na przykład nadpotliwość stóp, z którą kilka miesięcy walczyłam. Po zużyciu wszystkich sposobów zdecydowałam się na wizytę w https://www.instytutpodologiczny.pl/ i dopiero tam uzyskałam fachową pomoc i skuteczne leczenie jonoforezą. Podczas konsultacji i badaniach wykluczono podłoże hormonalne, znaleziono właściwe i leczenie trwało kilka tygodni. Teraz stopy się nie pocą i przy okazji odzyskałam pewność siebie. Jeżeli też towarzyszy wam jakieś schorzenie stóp, a jesteście z podkarpacia to nie zwlekajcie z wizytą i umówcie się do podolog Rzeszów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 2 Lut 2023, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też raczej nie choruję więc lekarza rodzinnego widzę rzadko uśmiech natomiast częściej zdarza mi się korzystać z pomocy specjalistów np okulisty. jeśli mieszkacie w Warszawie i szukacie sprawdzonej przychodni to polecam Medivitę na Mokotowie. szybkie terminy wizyt, miła atmosfera, życzliwy i pomocny personel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzcie sobie stronę, gdzie znajdziecie ofertę specjalistycznego prywatnego gabinetu urologicznego w Warszawie, który w ofercie swoich usług posiada m.in. usg nerek warszawa . Moim zdaniem posiadają bardzo rozbudowaną ofertę świadczonych usług, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze też można zdecydować się na leasing sprzętu medycznego . Moja znajoma niedawno skorzystała z oferty tej firmy i szczerze mówiąc jest bardzo zadowolona, dodatkowo też koszty nie są jakieś wygórowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Nie 10 Gru 2023, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego ortopedy, możesz skontaktować się z CM Gamma w Warszawie (Broniewskiego 3). Słyszałam o nich sporo pozytywnych opinii i jestem pewna, że będą w stanie umówić Cię tam na wizytę. Mają również szpital, co jest ogromnym plusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Czw 14 Gru 2023, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu miejscowościach Polski dostępne są placówki zdrowotne PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ , umożliwiające rejestrację na wizyty u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistów. PZU Zdrowie, jako zaufany operator medyczny, kładzie duży nacisk na dobro pacjentów, oferując usługi medyczne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych profesjonalistów troszczy się o każdego pacjenta, zapewniając mu kompleksową i troskliwą opiekę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Nie 17 Gru 2023, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać szczerze, że na rynku jest wielu specjalistów, jednak trudno znaleźć tego jednego, który podejmie się naszego leczenia. W obszarze układu moczowego słyszałam, że w szpitalu szpitalmazovia.pl znajdują się świetni specjaliści. Zajmują się oni leczeniem nawet najtrudniejszych przypadków, korzystając również z robotyki. Uważam, że warto zwrócić na to uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
augustus.gleason
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 19 Gru 2023, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że korzystam tylko i wyłącznie z prywatnej służby zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group