Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent na baby shower
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 176

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2021, 15:32    Temat postu: prezent na baby shower Odpowiedz z cytatem

Witam, zostałam zaproszona na baby shower i jako, że nie bywam często na wydarzeniach tego typu proszę o poradę w sprawie prezentu. Polecono mi stronę formommy.pl i podążając za dobrymi opiniami o produktach wybrałam kilka ubranek dla maluszka, ale nie chciałam też pominąć mamy, więc zdecydowałam się dodatkowo na szlafrok. Produkty prezentują się świetnie. Czy myślicie, że to wystarczy? Z góry dziękuję za opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdaNaZdrowie
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro 23 Cze 2021, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio także byłam na babyshower. Kupiłam i coś dla mamy, i coś dla dziecka. Dla maluszka wybrałam śliczne ubranka w ekologicznym sklepie, a dla mojej przyjaciółki książkę o tym, dlaczego jelita nazywamy drugim mózgiem. Także postawiłam na naprawdę przydatne produkty i z tego co wiem, książka już przeczytana od deski do deski, a ubranka sprawdzą się wkrótce ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 10

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2021, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale w formie prezentu sprawdzają się ubranka dla niemowlaka. Można wybrać jakieś odrobinę większe rozmiary, bo często te najmniejsze są już przez rodziców zakupione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 13 Paź 2021, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim pomyślcie o niej. Urodzi dziecko i każdy z rodziny skupi się tylko na dziecku zawsze tak jest. Dostanie jeszcze masę rzeczy dla maleństwa. Ale sobie nic nie kupi przez jakiś czas. Proponuję pomyśleć też o mamusi. Może byc to karnet dla spa albo do fryzjera.

Plus dodatkowo jakiś gadżet dla malucha. Postawiłabym tutaj na przykład na praktyczny oraz mięciutki kocyk uśmiech
https://www.babymetka.pl/56-kocyki-minky

Takie lądne kocyki Minky mają tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cale10
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Sob 16 Paź 2021, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie internetowej Mamazone.pl https://www.mamazone.pl znajdziesz poradniki dotyczące rozwoju dziecka, ciąży i porodu itp. Te artykuły i poradniki mogą być świetną inspiracją do zakupu prezentu na baby shower - mogą to być ubrania dla dzieci, gry i zabawki edukacyjne, ale również rzeczy przydatne dla mamy (suplementy diety, witaminy czy różnego rodzaju przedmioty przydatne podczas ciąży oraz po ciąży). Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Pon 15 Lis 2021, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezentów może być wiele na imprezkę Baby Shower. Ja swojej siostrze ostatnio kupiłam laktator ze sklepu https://www.onoplus.pl/ . To był strzał w dziesiątkę, mojej siostrze bardzo się przydał taki laktator uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Michalina89 dnia Czw 1 Wrz 2022, 19:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skórzane dodatki https://skorzanagalanteria.pl/ to także zawsze świetny pomysł dla kobiety, która ceni sobie elegancję i niesamowite kreacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kupić coś i dla mamy i dla dziecka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Pią 27 Maj 2022, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group