Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka dla mamy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 158

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2021, 15:17    Temat postu: wyprawka dla mamy Odpowiedz z cytatem

Witam, niedługo zostanę mamą i jestem w trakcie kompletowania wyprawki dla dziecka i dla siebie. Szukam sprawdzonych i dobrych biustonoszy do karmienia. Dużo osób polecało mi te ze strony formommy.pl - czy podzielacie te opinie? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 10 Maj 2021, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każda mama może karmić piersią swojego maluszka. Dlatego moim zdaniem warto mieć pod ręką mleko modyfikowane. U nas jest to HiPP Combiotik bo córka dostawała je już w szpitalu i bardzo dobrze tolerowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka dla maluszka najważniejsza, ale mamie po porodzie też się przyda kilka rzeczy. Pomyśl o takiej specjalnej poduszce do siedzenia z takim otworem w środku. Jednak te pierwsze dni to ból się czuje, trochę czasu potrzeba żeby się wszystko zagoiło. Mi jeszcze ginekolog doradził globulki cicatridina żeby błona śluzowa pochwy szybciej się zregenerowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smith.elijah
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pakowałam torbę miesiąc wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zamierzamy po porodzie karmić piersią, to myslę ze muszle laktacyjne avent https://hellosmart.pl/produkt/avent-zestaw-muszli-laktacyjnych-157-02 to absolutny must have uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Czw 3 Cze 2021, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością jednym z elementów na pewno powinien być biustonosz do karmienia. Ja również takiego szukam, ale po zapoznaniu się z artykułem https://modaija.pl/biustonosze-dla-matek-karmiacych-jak-wybrac/ wiem dokładnie jak należy szukać i jaki wybrać biustonosz dla matek karmiących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 3 Cze 2021, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie rzetelnych informacji dla przyszłych rodziców, warto sprawdzić https://mlodamamo.pl/. Portal internetowy z najważniejszymi informacjami na temat macierzyństwa, ciąży, dzieci, urody czy zdrowia. Wszystko co warto wiedzieć w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 23 Cze 2021, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj można kupić dużo produktów w dobrych cenach https://www.aptelia.pl/apteka/k6893-Dziecko akcesoria, kosmetyki, ceny mają bardzo przystępne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wielką fanką produktów żywnościowych marki HiPP. Świetna jest seria Pierwsza Łyżeczka - to słoiczki ekologiczne bez dodatku cukru, które mają 80 gram czyli idealne na jeden posiłek. Można je podawać już od czwartego miesiąca życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mleko to u nas najlepiej sprawdza się mleko Bebilon. Na samym początku wybraliśmy Bebilon Nenatal Premium. Jest to mleko przeznaczone dla wcześniaków. Nasza córka urodziła się troszkę za wcześnie ale to mleko sprawdziło się świetnie. Mleka Bebilon kupuję zawsze w aptekach DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group