Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie kosmetyki do cery trądzikowej
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 12:05    Temat postu: Jakie kosmetyki do cery trądzikowej Odpowiedz z cytatem

Jakie kosmetyki do makijażu do cery trądzikowej i delikatnej??
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WarrenPeterson
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tip: jeśli masz cere tradzikowa, to absolutne nie dla kosmetyków dedykowanych dla cery trądzikowej. Mają alkohol w składzie (toniki, płyny, żele, mleczka) co wysusza skórę i sprawia że się tlusci a dalej prowadzi do wykwitow. Ja używam wszystkiego do cery wrażliwej/bardzo wrażliwej bo mają najkrótsze składy (płyn micelarny różowy Garnier i tonik też, żel z biedronki bebeauty niebieski), wyjątek to podkład bo mam fit me chociaż ma alko w składzie. Polecam krem matujący z Nivea na dzień. A na trądzik na noc pastę cynkowa.
Świetne kremy koloryzujące ma również ta firma https://www.cocolita.pl/svr-sebiaclear Warto jest je używać w dni, w które nie masz ochoty na pelen make up.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj sobie do Sklepu Bellita: https://sklep.bellita.waw.pl/ . Jest to świetnie wyposażona drogeria internetowa. W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze kosmetyki - także do cery trądzikowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdz sobie te kosmetyki kokosowe z serii Ruch Coconut z Eveline. ja mam skórę trądzikową i ogólnie dośc problematyczną i fajnie na mnie działaja. najbardziej lubię tą piankę oczyszczającą a w połączeniu z kremem odzywczym i płynem micelarnym to już w ogóle petarda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie problemem największym okazały się blizny potrądzikowe. Ale na szczęście teraz można zapisać się od ręki na zabiegi laserowe https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/laser-tulowy-lavieen/ i one bardzo ale to bardzo pomagają uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciustuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 26

PostWysłany: Sob 22 Maj 2021, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako podstawę pielęgnacji, czyli oczyszczanie, polecam ten kosmetyk: https://www.notino.pl/holika-holika/holika-holika-daily-fresh-green-tea-pianka-oczyszczajaca-regulujaca-wydzielanie-sebum-z-zielona-herbata/

U mnie się sprawdził, oczyszcza, lekko łagodzi, ale nie przesusza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vancia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 38

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam mydło lecznicze Aleppo Szamir, znakomite jest. Nie wysusza skóry, działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, antywirusowo. Rewelacyjne na trądzik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 2 Cze 2021, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyków akurat jest bardzo dużo. Dlatego też każda znajdzie dla siebie jakieś kosmetyki jakich potrzebujemy. Ale nie zapominajmy, że na kosmetyki przydałby się może jakiś kuferek? Bo ja zamierzam takiego poszukać i nawet między innymi tutaj https://costway.pl/kuferki-kosmetyczne udało mi się kilka bardzo fajnych takich kosmetyków znaleźć. A że ceny ich także są bardzo dobre to kto wie może i zamówię kilka takich kuferków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 127

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że bardzo dużo osób ma problem z cerą trądzikową. Trądzik brzydko wygląda, dlatego trzeba szybko działać. Słyszałam, że skutecznym preparatem są wiórki mydlane betula tar od Aurumaris. Pomaga usunąć sam trądzik i powstałe przez niego blizny. Dodatkowo nawilża cerę i zmniejsza zmarszczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group