Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Który catering w Łodzi?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 7:58    Temat postu: Który catering w Łodzi? Odpowiedz z cytatem

Korzystałyście kiedyś z cateringu dietetycznego? Chciałabym sobie coś w Łodzi zamówić ale nie wiem co wybrać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luisa.ohara
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę właśnie o zamówieniu odpowiedniej diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja jak dostałam awans w pracy, to mam teraz mniej czasu na gotowanie i taka dieta pudełkowa to dla mnie wybawienie. Stąd sobie zamawiam https://supermenu.com.pl/catering-dietetyczny-lodz/ pychotka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/zielona-gora znajdziecie ofertę najlepszego cateringu dietetycznego w Polsce. Cenię ich przede wszystkim za ceny oraz różnorodność posiłków w ciągu dnia. Ktoś z Was również korzysta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka tutaj szuka cateringu dietetycznego w Łodzi, tak wiec nie wiem czy jest jakikolwiek sens w polecaniu jej tutaj firm z innych miast...

Autorko zerknij sobie na The Kitchen datering dietetyczny w Łodzi A najlepiej po prostu zamów sobie zestaw startowy. Kosztuje 45 zł, a będziesz wiedziała czy ich smaki Ci odpowiadaja.

Sama do tej pory przetestowałam kilka firm oferujacych katering dietetyczny i osobiscie jedzenie od nich smakuje mi najbardziej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejatana
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na diecie pudełkowej z Kukuła Healthy Food. Meeega dobre jedzenie uśmiech Ja wybrałam dietę low carb, ale mają w ofercie masę różnych innych opcji. Dostawy są zawsze na czas, kompletne i jedzenie jest dobrze zapakowane uśmiech Dania są bardzo smaczne i dieta jest urozmaicona. No i Doda ma od nich catering i wystarczy spojrzeć jak ona wygląda oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z cateringu dietetycznego od naprawdę długiego czasu i polecam to rozwiązaniem wszystkim zainteresowanym.

lokalizacja wycieków z kanalizacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużej mierze gdy chodzi o sam catering dietetyczny to ja również jestem zdania, ze dość istotną opcją jest to aby właśnie mieć wiedzę gdzie zdecydowanie najlepiej go szukać. W każdym razie ja jestem zdania, że świetną sprawą jest to, iż w https://dziewiataplaneta.pl/ mają bardzo smaczne i przede wszystkim zdrowe posiłki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group