Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rzymskie rolety

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 1:22    Temat postu: Rzymskie rolety Odpowiedz z cytatem

Chcecie zamówić rzymskie rolety do swojego domu, ale nie wiecie na jakiego producenta warto się zdecydować? Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie https://anwis.pl/pl/rolety-rzymskie-i-zaslony . Na jego stronie znajdziesz więcej informacji na ten temat. Posiadają oni naprawdę wysokiej jakości produkty, więc z pewnością znajdziesz coś do swojego domu.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez wlasnie potrzebuje wymienic rolety, ale nie wiem na jakie sie zdecydowac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natan01osa
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad roletami rzymskimi, ale nie wiem czy takie rozwiązanie sprawdzi się u mnie
_________________
fundi.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie tutaj https://firanex.com.pl/rolety-rzymskie/ ja od nich zamawialam rolety rzymskie szyte na wymiar, super jakosc, piekne wzory, ogarneli tez montaz takze jestem mega zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim ładnych i odpowiednio dopasowanych pod względem rozmiaru żaluzji drewnianych to warto w takim razie sprawdzić również ofertę sklepu w którym sami je kupiliśmy czyli Karnix https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html gdzie będziecie mogli znaleźć świetne propozycje zarówno do wnętrza, jak i biura w wersji Premium. Zapewniają zarówno styl wnętrzu, ale też odpowiednią ochronę przed słońcem oraz prywatność. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Michalina89 dnia Sro 27 Lip 2022, 7:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 13 Cze 2022, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałem rzymskie i nie żałuję, że je zmieniłem. Odkąd mamy rolety screen https://reflexsun.eu/ w mieszkaniu jest o wiele przytulnej i bardziej elegancko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group