Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SPIEPRZONY FILM WESELNY...proszę o pomoc....:(((((
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sabina26876
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 2

PostWysłany: Czw 31 Lip 2008, 21:41    Temat postu: SPIEPRZONY FILM WESELNY...proszę o pomoc....:((((( Odpowiedz z cytatem

Witam..

..szczerze mówiąc stronę tą odwiedza wiele osób które planują ślub bądź są już po......może kogoś ostrzegę tudzież ktoś mi pomoże w sytuacji w której się znalazłam..smutny


Jestem tu nowa...chcialłabym poruszyć temat złego nakręconych filmów ślubnych...Mój kamerzysta-fotograf ,który okazał się totalnym amatorem CAŁKOWICIE źle mi nakręcil film...przykład:
- prawie nie ma mszy,,,ksiądz jest ucinany w półsłowach...nie ma kazania które mówił mój wujek...było piękne o mojej rodzinie:(((....wynajeliśmy dziewczynę do śpiewania..również jej śpiew jest ucinany...w momencie błogosławieństwa obrączek słychać ostatnie trzy litery z całego zdania:(....około minuty pokazany jest organista jak pedałuje na organach;/(dosłownie widać tylko nogi) ...i dziewczyna która śpiewała na wieży..oczywiście śpiew ucięty;/...smutny
-cały czas widać jak chodzi kamerzysta...nie robił zbliżeń tylko spacerował po kościele...i widać jak się ogląda film jak obraz chodzi razem z nim;/..(non stop góra-dół góra-dół)
- non stop w kadr wchodzi "fotograf", a raczej córka 18-letnia jak się okazało po weselu która nie zna się na tym kompletnie, w kościele non stop chodzi przed kamerą...ciągle widać jej głowę albo d...ę....smutny
- po wyjściu z kościoła widać pasek od kamery...wchodzimy do samochodu a w rogu wisi pasek;/...smutny

- sesja w plenerze miała być w formie albumu multimedialnego...niestety jest film z podkładem muzycznym i my wszyscy łącznie z fotografem (córce dał kamerę a zdjęcia robił tym razem on)..jak nas ustawia do zdjęć...trwa to około 30 minut....( a msza 7..)

- zabawy poucinane...kuzynka mała zaśpiewała na początku piosenkę dla rodziców ...piosenki jest koło 7 sekund i ucięte...leci już inna i ludzie tańczą...

- podczas sprzątania lampek po szampanie widać fotografa.. podczas zabaw widać ciągle fotografa jak stoi w kółku i przegląda sobie zdjęcia ;/ ...jak wychodzimy z kościola pseudofotograf wchodzi przed kamerę;/....i widać ją....

-film wogóle nie jest obrobiony...dokładnie to co nagrał na kasetkach jest na płycie..bez przejść, bez wycinania tego co niepotrzebne ( np..świadkowa udziela wywiadu , pomyliła się...mówi od nowa...pomyłka nie została wycięta)

- na koniec kazał nam tańczyc bez muzyki..takie zakończenie...taniec i machanie do kamery na pożegnanie....na płycie nie dał podkładu..tańczymy tak jak nagrał...bez muzyki nic....

-prezentacja z fotek -..powrzucane zdjęcia niepoodwracane..nieostre (zrobione z bliska nie widać wogóle twarzy;/) nie dobrana muzyka (np...zdjęcia z kościola i lecą ,,kanikuły'';/)....

- zdjęcia- na wielu mamy zamknięte oczy...
wiele nieostrych...fotografowane wszystko łącznie z sesją zespołu muzycznego z sali. Organista i śpiewaczka (nie wiem po co mi to)...

Wydaje mi się, że film musieli byście zobaczyć sami..osobiście jestem załamana...chciałabym się dowiedzieć czy ktoś mial podobną sytuację i co zrobił...czy mam jakieś prawa...

Obraz rusza się bardzo szybko..czasem rozmazuje
---pojechaliśmy do niego a on w momencie gdy jest cięcie błogosławieństwa obrączek i zapytalam co to ma być zaczął się śmiać...mąż się wkurzył i powiedział że sami byśmy lepiej nagrali to jego żona powiedziała że mogliśmy sobie sami nagrać, na co my zapłaciliśmy za profesjonalizm!wykrzyknikwykrzyknik

-Na naszym weselu bez naszej wiedzy i zgody wziął pieniądze od wujka za wysłanie kopii filmu do domu ( czy mial prawo sprzedawać nasz film bez naszej wiedzy i zgody .... pytajnikpytajnikpytajnikpytajnik?)...

Proszęwykrzyknik!..jeźeli jest tu ktokolwiek kto miał styczność z taką sytuacją niech mi doradzi co mam robić,..straciłam pieniądze...film jest spieprzony...nie mam prawie mszy....facet śmiał mi się w twarz i powiedział, że mogę go do sądu podać i że on skończył i mamy wyjść...błagam..niech mi ktoś pomożesmutny(((((((((((((((((((((((((((........

Facet jest z Gliwic i prowadzi drukarnię a film+foto to chyba jego dorywcza praca smutny smutny smutny smutny smutny

popr.pisownię, polskie lit, błędy ort / mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cayra
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 101

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Matko, to katastrofa!! Szczerze Ci współczuję... Ja nie miałam jeszcze ślubu, więc nie miałam takiej sytuacji, no ale zobaczymy, jak to będzie z moim kamerzystą.... To przykre, ze tak nieodpowiedzialne osoby zajmują się czymś tak odpowiedzialnym, jak "uwiecznienie" najwspanialszego dnia w życiu... Brak słów...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To rzeczywiście przykre, a zachowanie tego pseudo-fotografa było żenujące... Podstawą do wszelkich roszczeń jest z pewnością umowa, którą spisaliście z tym fotografem. Filmu nie wyrzucaj, bo to może być później dowód w sądzie. A czy możesz dać tutaj namiary na tego gościa, aby ostrzec jego przyszłych potencjalnych klientów? Acha, a czy wcześniej nie widzieliście żadnych fragmentów jego filmów?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabina26876
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 2

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 12:32    Temat postu: :( Odpowiedz z cytatem

Niestety we fragmentach nie dostrzeże się, że fotograf miga przed obiektywem...że ucina w półsłowach...że nagrywał niepotrzebne rzeczy...i że po spieprzeniu będzie się śmiał w twarz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazyna0000
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 14:34    Temat postu: Spieprzony film z wesela Odpowiedz z cytatem

Witam cię serdecznie posiadam Video-Studio w Mrągowie czytałem jakie cie nieszczęście spotkało.Po pierwsze idż z tym nagraniem do adwokata z umową i nagraniem,wytocz facetowi proces i poniesie konsekwencję prawne i od nauczy się robić z ludzi wariatów.Jeśli chodzi o film jest nadzieja aby go poprawić ale to będzie kosztować ale warto.Tam gdzie trzeba dam podkład muzyczny jeśli będziesz chciała dam spikera co nie potrzebne to wytnę i film nabierze kolorów a temu panu daj wycisk w sądzie,każdy film u nas jest wykonywany w ciągu 2 tygodni.Pytania kieruj na e-maila grazyna.baclawska@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 2 Sie 2008, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SABINO! Napewno jest to przykre.Ale zacznijmy od początku: przecież chyba,zanim podjeliście decyzje o filmowaniu ślubu i wesel, to ów fachowiec pokazał Wam chyba jakieś swoje filmy tzw wzorce.No chyba,że wszystko było załatwiane przez int lub tylko telefon.Albo też lobbing z czyjejś strony np zespołu muz albo restauratora.Po drugie- czy nie można było zebrać troche więcej info o tym kamerzyście? Skoro prowadzi drukarnię, i jeszcze tym sobie dorabia, to już wiadomo,że to nie jest profesjonlista.Czy nikt Tobie o tym nie mówił, czy nikt Ciebie nie uświadomił? Teraz to już musztarda po obiedzie.Trzeba by było zobaczyć ten materiał filmowy - no właśnie i co dalej? A tyle się mówi na forach weselnych jak szukać, jak wybierać usługodawców, ale to wszystko jak groch o ścianę.Także z tego co widzę, to wiele jest Waszej winy w tym,że tak się stało.Przepraszam za ostrą wypowiedź, ale taka jest prawda.
GRAŻYNA000: można wytoczyć sprawę w sądzie, ale to będzie się ciągnęłło w nieskończoność.Tego typu sprawy są skomplikowane.Sąd oprze się na ekspertyzie biegłego, a o ile mi wiadomo, biegłych w tym temacie jest zbyt mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewola
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 19:54    Temat postu: szkoda że coś takiego ci się trafiło Odpowiedz z cytatem

Szczerze współczuję, jedyna taka uroczystość a taki chłystek nie jest w stanie tego uszanować. Żenujące, że podjął się wogóle takiego zajęcia. Sądzę że jest kupa takich pseudo-firm ,które tak naprawdę nie mają poszanowania dla tych co chcą powierzyć im wykonanie tak szczególnej usługi. Żenada - napisz może kogo należy się wytrzegać Shocked
Swoją drogą bardzo wiele dało nam to do myślenia - moja siostra też ma ślub. Dzięki za informacje - dobrze sprawdzimy dorobek artsytyczny naszego kamerzysty
Głowa do góry - najważniejsze że jesteście razem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sabina!
bardzo mi przykro.. fakt, że może nie dopilnowaliście tego kolesia, ale to nie znaczy, że mieliście dać pieniądze i to zapewne nie małe za takie gówno, za przeproszeniem. Myślę, że pani Grażyna ma rację. Zgłoś się do jakiegoś prawnika i zorientuj się jak to wygląda od strony prawnej, może jest szansa , żeby odzyskać pieniądze i może jeszcze jakieś odszkodowanie, no i dać nauczkę temu pseudo-fotografowi. Swoją drogą, to trzeba było oglądnąć przy nim i dopiero płacić.. no chyba, że płaciliście z góry.. co jest kupowaniem kota w worku.
przykro mi, że tak się potoczyło. Życzę szczęścia w domaganiu się o zwrot pieniążków jeśli się zdecydujesz. daj znać co i jak dalej. pozdrawiam!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Roksana
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 12
Skąd: Czechy

PostWysłany: Czw 7 Sie 2008, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sabino!
Szczerze Ci wspułczuje! Taki amator to nie powinien aparatu wogule w ręke dostawać! żeby tak nagrać najpiękniejsz dzien w życiu ?!.Popieram to co napisali inni idzi ze swojim mężem do sadu z tym nagraniem.Jeszcze jedno czy ten kamerzysta nie pokazywał wam wcześniej swojich filmow no np. próbnych? bardzo mi szkoda że tak Ci nagral twoj ślub smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 14 Sie 2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to dziwnie zabrzmi ale jedynym zabezpieczeniem przed takimi wariatami jest to aby ktoś z rodziny kręcił kamerą najważniejsze momenty ślubu i wesela.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group