Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SPIEPRZONY FILM WESELNY...proszę o pomoc....:(((((
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 2 Lut 2011, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka: Spokojnie, ja tu czuwam. Very Happy
Twój post poprawiłem odnośnie pisowni,uzupełnij profil.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
buskibj
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze znajdzie się klient, w tym przypadku PM która zamówi usługę na zasadzie "bo taniej" Później jest płacz,bo efekt finalny się nie podoba.
Skąd się biorą takie sytuacje? Jeśli z braku kasy-można to zrozumieć,ale jeśli PM wydaje na ślub 30-40tys i więcej i chce na foto/filmie zaoszczędzić to sorry,pretensje można mieć do siebie.
Nie wiem ile sabina26876 płaciła dla gościa za usługę i czym się kierowała przy jego wyborze, ale nie sądzę aby pokazał jej wcześniej super filmy zrobione z innych ślubów,a na jej ślubie za przeproszeniem"dał d...y"
Jeśli ktoś filmuje lub robi zdjęcia na wysokim poziomie to taki poziom trzyma na każdym ślubie.Jedyne co może go spotkać to awaria sprzętu(odpukać) więc sprawdźmy swego Artystę zanim go zatrudnimy,czy np. ma zapasowy sprzęt,bo chyba nie chcecie usłyszeć podczas ceremonii jak fotograf szepce wam na ucho: do widzenia,w aparacie wyświetlił mi się error nr: 35876444
635...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KasiaWD
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: CZĘSTOCHOWA

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt zapasowy to podstawa. Nie raz były awarie, sprzęt w końcu ma prawo się zepsuć. Warto aby był to sprzęt (zapasowy) tej samej klasy. Często jest tak, że zamawia się usługę w HD a kamera zapasowa jest stara SD. Mimo, że zawsze pracuję z mężem to i tak mamy zapas pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
naweseleorg
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Piła

PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, i to chyba dobry pomysł, aby uruchomić agencję medialnych porad weselnych.
Fachowiec, który spojrzy na film wybranego kamerzysty od razu
stwierdzi, czy robi to dobrze czy nie.
To samo dotyczy zespołów muzycznych.
Wypadki "przy pracy" mogą się zdarzyć, ale prawdopodobieństwo, że coś
naknocą jest dużo mniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maxmultimedia
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 8
Skąd: Kwidzyn

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trafiłaś na amatora który pewnie tego samego dnia kupił kamerę i aparat uśmiech Trzeba było go wcześniej sprawdzić koleżanko. Sam się zajmuję wideofilmowaniem i żyje głównie z tego i żeby dojść do profesjonalizmu z doświadczenia wiem, że potrzebne są lata praktyki i opinie klientów.
Ogólnie kamerzysta powinien mieć z Tobą umowę spisaną że jak spieprz...y film to Ci zwraca podwójną stawkę. Ogólnie jeżeli chcesz zrobić z tego profesjonalny montaż żeby rodzinie pokazać to możesz mi podesłać cały materiał a zmontuję Ci to w jedną całość.
Jak będziesz zainteresowana to odezwij się przez stronę www.maxmultimedia.pl

Pozdrawiam
popr.pisownię:polskie lit./moder/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fotogold
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob 26 Mar 2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku wyrazy współczucia. Jednak jest już po fakcie. Teraz zostało tylko ratować sytuację. Nie wiem czy ktoś to przedemną napisał bo nie czytałem wszytkich odpowiedzi ale z mojej strony jedyne wyście to przejąć od tego " kamerzysty " cały surowy materiał i przekazać go komuś kto się tym profesjonalnie zajmie i posiedzi nad tym kilka dni, może coś da się z tego uratować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat, nie jestesmy zadowoleni z filmu weselnego. Za niewysoką cenę nie spodziewaliśmy się cudów, więc do samego kamerzysty, jako do osoby żadnych pretensji nie mamy. Po czasie jednak chcielibyśmy "coś z tym zrobić".
I tu pytanie do profesjonalistów: czy myślicie, że po wydobyciu surówek od kamerzysty można spokojnie zmontować taki film? Ile to mniej-więcej może kosztować i na co zwrócić uwagę?

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:

I tu pytanie do profesjonalistów: czy myślicie, ze po wydobyciu surówek od kamerzysty mozna spokojnie zmontować taki film? Ile to mniej-więcej może kosztować i na co zwrócić uwagę?


Jeśli wesele było kilka tygodni temu to może już nie być "surówek". Zaś co do samego przemontowania - oczywiście, że można to zrobić. Tyle że korekty poprawią sam montaż, zaś ujęć i sposobu filmowania nie zmienią.
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka: co do Twojego pytania: to tak jak pisze andrzejz.
Braki w pewnych sprawach np. widok kościoła i dom weselny można dorobić, pewne rzeczy pouzupełniać. Ale jak będą poważne braki, to ten montaż nie będzie łatwy.

A teraz to trochę musisz zebrać bury: o ile wiem, wesele robiłaś duże /180 os/.Czy do licha nie stać Ciebie było wynająć kogoś z fachowców tylko jakiegoś partacza ? Tyle było już mowy na forum o takich, co dopiero się uczą robić, tylko dlaczego to musiało się akurat Tobie przytrafić? Czasu miałaś sporo na przygotowania, zaglądnąłem do Twoich wątków na forum, pisałaś dużo, ale też dużo io rzeczach zupełnie zbytecznych, jakieś dekoracje, jakieś koszyczki, szmatki, itd etc... Ale o poważnym utrwaleniu tego dnia jakoś nie widziałem wątków. Fakt,że wszytkiego nie czytałem ,bo jest tego sporo.
Oczywiście, każdy ma swoje priorytety. Jeżeli masz jakieś jeszcze rodzeństwo na wydaniu, to myślę,że tego błędu nie popełnią.

A jeszcze jedno, napisz, ile kosztowało Ciebie nagranie? Jeżeli to nie tajemnica, napisz nazwę tej ,,firmy''.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Elmuszka: co do Twojego pytania: to tak jak pisze andrzejz.
Braki w pewnych sprawach np. widok kościoła i dom weselny można dorobić, pewne rzeczy pouzupełniać. Ale jak będą poważne braki, to ten montaż nie będzie łatwy.

A teraz to trochę musisz zebrać bury: o ile wiem, wesele robiłaś duże /180 os/.Czy do licha nie stać Ciebie było wynająć kogoś z fachowców tylko jakiegoś partacza ? Tyle było już mowy na forum o takich, co dopiero się uczą robić, tylko dlaczego to musiało się akurat Tobie przytrafić? Czasu miałaś sporo na przygotowania, zaglądnąłem do Twoich wątków na forum, pisałaś dużo, ale też dużo io rzeczach zupełnie zbytecznych, jakieś dekoracje, jakieś koszyczki, szmatki, itd etc... Ale o poważnym utrwaleniu tego dnia jakoś nie widziałem wątków. Fakt,że wszytkiego nie czytałem ,bo jest tego sporo.
Oczywiście, każdy ma swoje priorytety. Jeżeli masz jakieś jeszcze rodzeństwo na wydaniu, to myślę,że tego błędu nie popełnią.

A jeszcze jedno, napisz, ile kosztowało Ciebie nagranie? Jeżeli to nie tajemnica, napisz nazwę tej ,,firmy''.

Wideofilm, nie czuję potrzeby wyciągać na forum informacji o moim kosztorysie wesela. Świadomie podjęliśmy taką, a nie inną decyzję o wyborze kamerzysty i nie chciałabym "zbierać bury", tylko ZEBRAĆ INFORMACJĘ od osób najbardziej znających się na swoim fachu.
O tym chciałabym podyskutować, a nie oczerniać faceta, który wywiązał się ze swojej pracy w takim stopniu, w jakim od niego oczekiwaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group