Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SPIEPRZONY FILM WESELNY...proszę o pomoc....:(((((
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Tylko, że u nas jak już fotograf pojedzie do domu, to chcielibyśmy, żeby ktoś nam jeszcze robił zdjęcia. Tylko jedna osoba i to taka, która ma jakieś pojęcie o fotografii. Mamy już nawet na oku kuzyna mojego K. i chyba będziemy właśnie jego o to prosić.

No i OK.Tak właśnie powinno być na każdej imprezie.Powiem jeszcze, że na innych forach weselnych zaczynają przeważać takie rozwiązania, szkoda,że tak powoli to wchodzi.Ale to wtedy młodzi przychodzą po rozum do głowy, jak zobaczą ,,spieprzone nagranie'' dzięki wspaniałym gościom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam i mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Niech jedna dodatkowa osoba będzie jakby "zabezpieczeniem" w razie nieudanej współpracy z fotografem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie "zabezpieczenie" jest zawsze dobrym wyjściem... Ale wydaje mi się, że mamy na tyle sprawdzonego fotografa i kamerzystę, że nie ma się o co bać.
Najgorsze dla mnie jest to, że koleżanka mi powiedziała, że dostali od fotografa (mamy mieć tego samego) tylko 400 zdjęć na płycie. Dla mnie to jest zdecydowanie za mało... Czy tak normalnie dająpytajnik Ktoś się orientuje?? A może można się jeszcze jakoś dogadać w tej kwestii??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, standardowa ilość zdjęć na płycie to właśnie 400. Ale mogę się mylić. Po prostu większość moich znajomych tyle dostała.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, dla mnie to zdecydowanie za mało. Ja z jednego wypadu przywożę tyle. A w swoim dniu chciałabym ich mieć jak najwięcej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka na płycie dostała ponad 800 zdjęć, więc myślę, że to wszystko od fotografa zależy uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też widziałam już rożne ilości zdjęć na płytach, ale mam nadzieję, że z moim fotografem też da się jakoś dogadać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy dostać ok. 300-400. Wszystkie zdjęcia będą obrobione, wymuskane, a to naprawdę zajmuje wiele godzin - nad niektórymi zdjęciami siedzi się parę minut, a czasem kilka godzin nad jednym zdjęciem. Mój narzeczony się tym też czasem (amatorsko) zajmuje, więc wiem, jak to wygląda. Dla mnie ta liczba jest wystarczająca, wiem, że jak przywozimy z wakacji 2000 zdjęć, to i tak takiej ilości nie chce się oglądać nawet naszym rodzicom... Proszą, żeby wybrać kilkadziesiąt najważniejszych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że zdjęcia będą obrobione (przynajmniej tak dają profesjonalni fotografowie) i że to schodzi długo, bo ja też się tym zajmuję (także amatorsko, tzn. na własne potrzeby). Ale ja bym chyba zdecydowanie wolała dostać wszystkie, jakie będą zrobione. Oczywiście, żeby większość była już "obrobiona". lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papryka2
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 17 Gru 2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem że fajnie jest mieć 400 800 zdjęć z własnego wesela ale takie głupie pytanie z mojej strony po co wam wszystkie zdjęcia jak pewnie z raz je oglądniecie ? Tak naprawdę jak toś podchodzi profesjonalnie do Fotografii to nie da wam standardowo tyle zdjęć. Dlatego że każdy szanujący się fotograf robi zdjęcia w RAW a z takim formatem to nawet nie zobaczycie jak wygląda zdjęcie bez "wywołania" cyfrowego, druga kwestia to wielkość plików od 20MB do nieraz 80MB na zdjęcie. średnio na jedno standardowe wesele to całość materiału zajmuje około 30GB. O prócz tego każde zdjęcie trzeba poprawić tak jak pisała koleżanka wyżej a to jest bardzo pracochłonne i to stanowi nawet prawie 50% ceny usługi. Jak dla mnie wszystko jest kwestią kompromisu pomiędzy jakością ilością a ceną. Osobiście od pewnego czasu zajmuję się fotografowaniem i tak szczerze powiem jak jest naprawdę niezłe wesele gdzie coś się dzieje, to obrabiam trochę więcej zdjęć chyba że naprawdę trzeba dużo czasu poświęcić na obróbkę to jakoś się dogaduje z parom młodą. Ale na prawdę niezłe wesele gdzie coś się dzieje i jest co pokazać na 500-600 zdjęciach to jedno wesele na 10 uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group