Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SPIEPRZONY FILM WESELNY...proszę o pomoc....:(((((
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 24 Sie 2008, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego też ja napisałam, że ktoś z rodzinny mógłby kręcić tylko najważniejsze wybrane momenty uroczystości a nie biegać z kamerą przez całą noc.
A druga sprawa co do profesjonalistów: większości par nie stać po prostu na to aby wynająć profesjonalną firmę i dlatego decydują się na te mniej znane. Ryzykują ale muszą liczyć się z kosztami. Ja jestem dokładnie w takiej sytuacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 24 Sie 2008, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
A druga sprawa co do profesjonalistów: większości par nie stać po prostu na to aby wynająć profesjonalną firmę i dlatego decydują się na te mniej znane. Ryzykują ale muszą liczyć się z kosztami. Ja jestem dokładnie w takiej sytuacji.

Tu przynajmniej napisałaś prawdę o sobie.Można w to wierzyć.I powiem Ci,że nawet w takich skrajnych przypadkach i z profesjonalistami można się domówić, jeżeli widzimy,że faktycznie jest nielekko, zawsze można zejść z ceną, ale jeżeli ktoś leci ,,w wała'' z nami, robi weselisko na 200 osób, podjeżdża limuzyną amerykańską, ubiera drogie stroje,wesele jest w drogim lokalu, to wybacz, ale w takim przypadku nie będzie przeproś.Przecież to odrazu widać, jak kto siedzi i na czym siedzi.
Powiem jeszcze,że ładnych kilka lat temu był ślub wychowanków domu dziecka z zastępczej rodziny.Tak się złożyło,że ci młodzi chcieli mieć wesele, ale nie mieli dosłownie nic.Ktoś podjął akcję,żeby jednak mieli to wesele takie jak inni,żeby nie czuli się wykluczeni ze społeczeństwa.I tak znalazł się restaurator, który zasponsorował wesele,no może nie takie wystawne ale było fajnie, zespół muzyczny zagrał gratiss,fotograf zrobił zdjęcia, ja wtedy zasponsorowałem nagranie.Jeden salon ubrał młodych, radio taxi zawiozło ,jedna kwiaciarnia zrobił bukiety,nawet ksiądz nie wziął ani grosza.Gośćmi tego wesela była ta rodzina zastępcza i wychowankowie domu dziecka.Oczywiście było to w zamian za jakąś tam reklamę czy rozgłos w lokalnej prasie, ale było ok.I nikt z nas nie zbiedniał przez to,że raz na jakiś czas robi się takie zlecenie.Jest takie mądre powiedzenie: ile położysz za sobą, to więcej przed sobą znajdziesz.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Czw 23 Cze 2011, 8:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Nie 24 Sie 2008, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideofilm...to wszystko co piszesz jest naprawdę fajne, ale równocześnie rzadkie (trudno o sponsora imprezy oczko ) i trochę teoretyczne :/ Bo jak rozmawiać z firmą, którą chcę zatrudnić pomimo braku kasy : "Potrzebuje Państwa usług, ale ponieważ naprawdę jestem uboga/i to bardzo proszę mi to zrobić taniej"?. Dobrze wiemy jak wygląda życie...po pierwsze trudno jest się przyznać przed obcymi ludźmi do takich problemów (i właściwie na co tu liczyć? Nie stać mnie, ale mi się należy? Raczej mało kto prezentuje tak roszczeniową postawę względem życia oczko ), a po drugie...i chyba najważniejsze, większość profesjonalistów odpowie, że jak nas nie stać na określoną cenę usługi to niepotrzebnie zabieramy czas. Ot i wolny rynek, ot i rzeczywistość oczko O wiele łatwiej i godniej jest szukać oszczędności tam, gdzie do głosu dochodzi konkurencja cenowa. To chyba żadne odkrycie oczko Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 24 Sie 2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margaretka napisał:
O wiele łatwiej i godniej jest szukać oszczędności tam, gdzie do głosu dochodzi konkurencja cenowa. To chyba żadne odkrycie

Tylko za tym może iść i jakość usługi.Więc jak ma być zwalona robota to lepiej nawet i tych małych pieniędzy szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 2 Paź 2008, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... czy Wideofilm uważasz że robię wypasione wesele a oszczędzam i ryzykuję na fotografie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 2 Paź 2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale tak nie uważam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, żeby się ustrzec takich sytuacji my zamówiliśmy swojego znajomego kamerzystę. Gość jest bardzo profesjonalny w tym, co robi, a przy tym wcale nie bierze jakichś bajońskich kwot za usługę. Oglądaliśmy mnóstwo nagrań z jego pracy i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają. A poza tym, zawsze możemy dogadać się co do tego, czego wymagamy...
I mimo, że znamy gościa, to i tak musiałam "przetestować" ileś tam nagrań...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama też nie zatrudniłam profesjonalisty w dosłownym tego słowa znaczeniu. To znaczy to jest jego dodatkowe zajęcie. Ale wiem, że pracuje w ten sposób juz wiele lat i ustawiają się do niego kolejki. Dodatkowo kręcił ślub i wesele siostry, więc jest przetestowany.

Z drugiej strony będę prosić gości, by darowali sobie kręcenie i robienie zdjęć w kościele. Wystarczy jedna osoba. Kiedy zaczynają robić to goście, robi się cyrk. Byłam na takim ślubie, że kto żyw brał kamerę do ręki albo aparat i połowa gości kręciła się wokół ołtarza. Tragedia!wykrzyknik Podobnie zresztą myślę o masowym robieniu zdjęć podczas wesela. Goście mają się bawić, a odpowiednia osoba robi zdjęcia.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:

Z drugiej strony będę prosić gości, by darowali sobie kręcenie i robienie zdjęć w kościele. Wystarczy jedna osoba. Kiedy zaczynają robić to goście, robi się cyrk. Byłam na takim ślubie, że kto żyw brał kamerę do ręki albo aparat i połowa gości kręciła się wokół ołtarza. Tragedia!wykrzyknik Podobnie zresztą myślę o masowym robieniu zdjęć podczas wesela. Goście mają się bawić, a odpowiednia osoba robi zdjęcia.


I BARDZO DOBRZE.
Powiem Ci,że coraz więcej kamerzystów i fotografów zastrzegają sobie w umowie wyłączność do pracy na ślubie i weselu.Trzeba było to zrobić, bo jak piszesz, ludzie się nie potrafią zachować.
W zaproszeniach możesz umieścić odpowiednią klauzule na ten temat.Widziałem juz takie zaproszenia, mam nawet 2 wzory takich zapisów.Jak ktoś chce mogę presłać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą agbar. Tylko, że u nas jak już fotograf pojedzie do domu, to chcielibyśmy, żeby ktoś nam jeszcze robił zdjęcia. Tylko jedna osoba i to taka, która ma jakieś pojęcie o fotografii. Mamy już nawet na oku kuzyna mojego K. i chyba będziemy właśnie jego o to prosić. I potem jeszcze, żeby pojechał z nami następnego dnia na taki dodatkowy plener...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group