Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SPIEPRZONY FILM WESELNY...proszę o pomoc....:(((((
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 14 Sie 2008, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
może to dziwnie zabrzmi ale jedynym zabezpieczeniem przed takimi wariatami jest to aby ktoś z rodziny kręcił kamerą najważniejsze momenty ślubu i wesela.

To raczej chybiony pomysł.Lepiej dobrze sprawdzić firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 14 Sie 2008, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:

To raczej chybiony pomysł.Lepiej dobrze sprawdzić firmę.


A może wcale nie taki chybiony. Zawsze są te najważniejsze momenty na własny użytek i pamiątkę skręcone, a nawet najlepiej sprawdzona firma może nas zawieść.. chyba każda z nas mimo sprawdzenia firmy ma obawy czy film i zdjęcia wyjdą dobrze...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 17 Sie 2008, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc tym tokiem myślenia dalej, to też trzeba pomysleć o zapasowym/ej/ narzeczonym/ nej/.
Nie dajmy się zwariować. Poważne firmy nagraniowe dysponują dobrym profesjonalnym sprzętem, a nie kupionym gdzieś w drugim obiegu czy Media M.A ci , co go obsługują to odpowiedzialni ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Nie 17 Sie 2008, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...no wybacz, ale jak widać - NIE WSZYSCY oczko A skąd osoba zaaferowana ślubem i nie znająca ani branży, ani tym bardziej sprzętu, ma potrafić odróżnić profesjonalistę od mydlarza oczu? oczko Jeśli ktoś potrafi się zareklamować, a dodatkowo pokaże dobre jakościowo materiały to przecież na litość boską...głowy mu nie prześwietlę oczko Narzeczonemu jednak prędzej język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 17 Sie 2008, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tu się mogę z Tobą zgodzić,że narzeczonego i jego rodzinę łatwiej jest prześwietlić jak taką firmę.Ale zobacz: zdarzenie to miało miejsce w Gliwicach- fakt spore miasto i skupisko miejskie, ale i w większych miastach można przeprowadzić dobry wywiad.Tu nastapił błąd od samego początku i młodzi za to zapłacili zwalonym filmem.Też za wiele szczegółów tej sprawy nie znamy, autorka tego tematu za dużo nie napisała.I jak widać , do tej pory nawet nie pisze.

Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Sro 22 Lut 2012, 22:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 18 Sie 2008, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Idąc tym tokiem myślenia dalej, to też trzeba pomysleć o zapasowym/ej/ narzeczonym/ nej/.
Nie dajmy się zwariować. Poważne firmy nagraniowe dysponują dobrym profesjonalnym sprzętem, a nie kupionym gdzieś w drugim obiegu czy Media M.A ci , co go obsługują to odpowiedzialni ludzie.


Ale też nie popadajmy w skrajności. Bez przesady. Kolejne nagranie ważnego wydarzenia w rodzinie nigdy nie będzie za dużo. Na weselach gdzie byłam zawsze kręciłam dodatkowo swoją kamerką- jakoś może nie jest powalająca, ale para młoda zawsze dziękowała, bo było na niej coś inaczej, coś więcej niż u profesjonalisty". Więc dlaczego negować taki pomysł..?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 18 Sie 2008, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne, a ja przeciwnie! Nie chcę, żeby ktoś jeszcze filmował, nawet z rodziny! Myślę, że wkurzałoby mnie, że mi tyle osób macha kamerą przed nosem... Jeden kamerzysta wystarczy, po co robić tłok?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 18 Sie 2008, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Yvonne, a ja przeciwnie! Nie chcę, żeby ktoś jeszcze filmował, nawet z rodziny! Myślę, że wkurzałoby mnie, że mi tyle osób macha kamerą przed nosem... Jeden kamerzysta wystarczy, po co robić tłok?


Ja nigdy nie machałam kamerą przed nosem. Zawsze stałam gdzieś z boku, żeby nie wchodzić w drogę profesjonalistom, a nawet tak, że para młoda nie wiedziała, że cokolwiek filmuję. Ale oczywiście nie neguję tego co piszesz. Każdy ma prawo wyboru.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 18 Sie 2008, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne napisał:
ja nigdy nie machałam kamerą przed nosem. zawsze stałam gdzieś zboku, żeby nie wchodzić w drogę profesjonalistom, a nawet tak, że para młoda nie wiedziała, że cokolwiek filmuję. ale oczywiście nie neguję tego co piszesz. każdy ma prawo wyboru.


Dobrze, że byłaś ze swoją kamerą dyskretna, ja akurat mam inne doświadczenia z wesela znajomych, gdzie dwóch wujków wciąż biegało za młodą parą ze swoimi kamerami, a do tego jeszcze był kamerzysta... :/ No kicha na całego... Na szczęście w końcu ktoś zwrócił im uwagę. Stąd moje uprzedzenie w tej kwestii Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 18 Sie 2008, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są firmy np fotograficzne czy video które wyraźnie zaznaczają młodym , aby nikt oprócz nich nie filmował i fotografował podczas uroczystości.
Marzena: zgadzam się z Tobą w 100 %. Goście i rodzina dostają zaproszenie na ślub i wesele a nie na filmowanie czy fotografowanie.Nawet jeśli chcą to zrobić , winni wcześniej zapytać młodych czy mogą to zrobić / patrz temat ślubny savoir vivre/


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Czw 23 Cze 2011, 8:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group