Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Frankowicze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2021, 4:43    Temat postu: Frankowicze Odpowiedz z cytatem

Frankowicze, jak sobie radzicie z wysoką ratą kredytu? Macie jakieś sposoby, by ją obniżyć? Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane. Pewnie nie tylko ja z nich skorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2021, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ten problem, na własnej skórze poczułam co to znaczy, nie mieć pieniędzy na ratę. Szukałam różnych rozwiązań, w końcu z polecenia skontaktowałam się kancelarią http://kancelariapietka.pl/ i to była najlepsza moja decyzja. Zamiast kombinować jak obniżyć ratę, udało się kredyt unieważnić. Kancelaria się wszystkim zajęła - od analizy umowy, po prowadzenie sprawy. Od początku, wiedziałam, że trafiłam na profesjonalistów. Sprawa poszła w sumie sprawnie i udało mi sie uwolnić od ogromnego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anettta
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2021, 14:48    Temat postu: Frankowicze Odpowiedz z cytatem

każdy chciałby obniżenia raty kredytu... nie tylko frankowicze uśmiech A Wy i tak narzekać nie możecie, bo przez wiele lat płaciliście śmiesznie niskie raty... teraz może i płacicie więcej, ale... nie więcej, jak inni. Inni też płacą dużo. Teraz, kiedy przyszło płacić większe raty jest płacz i narzekanie, a dlaczego nikt nie narzekał, kiedy raty były śmiesznie małe? Dlaczego wtedy nikt nie chciał, by raty były na równi np. z ratami w złotówkach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Darek43A
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sob 26 Sie 2023, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłem ciekawy artykuł, który tłumaczy możliwe rozwiązania dla Frankowiczów w 2023 roku -. Polecam, napisane prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. Jedno jest pewne, Frankowicz powinien działać i walczyć o swoje prawa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Sro 4 Paź 2023, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można postarać się aby unieważnić taki kredyt, mogą w tym pomóc kancelarie prawne które wykonają wnikliwą analizę umowy kredytowej i pokierują sprawą aby odzyskać pieniądze. Jest to możliwe również gdy kredyt został już spłacony o czym przeczytacie na https://wio.waw.pl/artykul/czy-mozna-uniewaznic/1426227 . Trzeba walczyć o sprawiedliwość i czekać na korzystny wyrok sądu w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group