Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rolety dzień noc
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 9:11    Temat postu: Rolety dzień noc Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy ma któras z Was rolety dzień noc? Zastanawiałam sie nad białymi ale biorę tez pod uwage kolorowe.

Które lepiej chronią od słońca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białe zasłonią Cię od wzroku innych, w dzień będzie słonecznie. Miałam białe, mam brzoskwiniowe i beżowe. Polecam biały od wschodu...kolor szybko wyblaknie. U mnie żadne nie zasłaniają do ciemności. Białe bardzo szybko się brudziły...dodatkowo muszki, czy komar...była ochrona od słońca, ale ja nie lubię egipskich ciemności.
http://lublinrolety.pl/produkty/rolety-wewnetrzne/

Rolety zamawiałam w tej lubelskiej firmie, jestem osobiście z nich bardzo zadowolona i mogę z pelnym przekonaniem polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
okruszynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jasne i jeśli masz słoneczne mieszkanie/dom, to nie polecam. Wtedy lepiej kupić ciemniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworząc swój dom, nie zapomnij o szczegółach. Na pewno rolety wewnętrzne to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale i wygodnie. W firmie Somfy stawia się przede wszystkim na jakość i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, więc możesz być pewny/pewna że otrzymasz produkt najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Nie 6 Cze 2021, 20:53    Temat postu: Re: Rolety dzień noc Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Dziewczyny czy ma któras z Was rolety dzień noc? Zastanawiałam sie nad białymi ale biorę tez pod uwage kolorowe.

Które lepiej chronią od słońca?


A są białę 80% przyciemnieniea? Mnie się podoba ta ostatnia roleta rzymska dzień noc
https://lestore.pl/sklep/rolety-rzymskie/montaz-rolet-rzymskich
I osobiście ze wzglkędu na białe ściany bardziej interesują mnie kontrastowe kolory. Póki co najbardziej się skłabiam ku kolorach SOFIAS 108 i 111
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety do domu i firmy zamówiłem w https://www.najtanszewewszechswiecie.pl/oslony-wewnetrzne/rolety-dzien-noc/
Świetne projekty i szybkie realizacje. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 8 Lis 2021, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rolety to polecam również firmę Roltex z Wrocławia, która ma bardzo szeroką ofertę pod tym kątem. Bez problemu można wybrać u nich coś w sam raz dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że rolety dzień noc są bardzo praktyczne, bo możesz sobie dowolnie regulować "widoczność' czy dopływ światła dziennego nie odsłaniając całkowicie okien, a mi się to bardzo przydało bo zrezygnowałam całkiem z firanek. Możesz sobie sprawdzić ofertę kolorystyczna na stronie https://rolmajster.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Nie 13 Mar 2022, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bardzo dobrym wyborem będzie roleta rzymska, którą możecie kupić w https://e-markizy.pl/rolety-rzymskie/ . Sama zdecydowałam się tutaj na zakup i powiem wam, że oferta okazała się dla mnie bardzo korzystna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi przede wszystkim o ładne, funkcjonalne i dobrze wykonane propozycje w zakresie dekoracji okiennych to warto tutaj poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez Karnix https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html u których będziecie mogli znaleźć szereg propozycji w nowoczesnym wydaniu i modnych kolorach jak na przykład Żaluzje Drewniane 25mm - Haya które akurat do naszego wnętrza wpasowały się idealnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group