Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezenty dla gości w podziękowaniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 20 Cze 2010, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Ja osobiście nie będę robiła podziękowań dla gości. Nie widzę sensu, żeby dawać im cukierki, kiedy na stole jest tyle rzeczy do wyboru. A już zupełnie nie rozumiem tych figurek - przecież każdy rzuci to w kąt, albo do śmietnika - szkoda pieniędzy.
Nie przejmuj się Juleczka, te podziękowania to teraz taka moda. Na pewno goście tego nie oczekują i nic się nie stanie jak ich nie będzie Smile


a już się bałam, że tylko jak oleję podziękowania dla gości język
Uważam, że jest to tylko zbędny wydatek!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 20 Cze 2010, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie, to nie jest rzecz niezbedna. Ale wiele rzeczy nie jest takich a mimo to je wybieramy - bo tak sie nam podoba.
Mnie zauroczyly takie drobiazgi choc wiem ze wiele trafia w kąt. Cukierki sie zje, ale pudeleczka, ktore tez kosztuja - pewnie trafiaja do smieci, chyba ze ktos z sentymentu sklada takie pierdolki oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Pon 21 Cze 2010, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
oczywiscie, to nie jest rzecz niezbedna. Ale wiele rzeczy nie jest takich a mimo to je wybieramy - bo tak sie nam podoba.
Mnie zauroczyly takie drobiazgi choc wiem ze wiele trafia w kąt. Cukierki sie zje, ale pudeleczka, ktore tez kosztuja - pewnie trafiaja do smieci, chyba ze ktos z sentymentu sklada takie pierdolki oczko


wiesz Liziii to normalne ze takie rzeczy sa nietrwale, ale pewnie tym którzy je daja nie chodzi o to żeby zostały na wieczna pamiątke ale raczej zeby byly milym gestem zachowanym w pamieci i sercach gosci.No przynajmniej ja tak bym chciala Rolling Eyes Wciaz jeszcze nie podjelismy ostatecznej decyzji w tej sprawie, ale milo wiedziec ze wy też nie widzicie w tym przymusu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group