Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak schudnąć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia i dieta to podstawa ale dobrze jest też mieć w domu rower stacjonarny z tej oferty https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html żeby ćwiczyć w każdej wolnej chwili. Dzięki takiemu podejściu stracisz na wadze i zyskasz kondycję a o to chyba chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sacowar64
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2022, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wy do tego podchodzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korek16
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 19

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już od dawna wiadomo, że najlepszy sposób na udaną i zadbaną sylwetkę to catering dietetyczny . FOOD2FIT zaczęli dostarczać mi wspomniany catering na długo przed ślubem, przez co udało mi się zawalczyć o sylwetkę idealną. W ofercie mają różnorodny wybór smakowitych "boxów" , także jest w czym wybierać. Zróżnicowana i smaczna dieta to koniecznosc, jesli masz sie przystosować do diety w tym stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga88
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 55

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2022, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie pomogła dieta polegająca na wprowadzeniu postu przez 14 h na dobę, a przez resztę czasu jadłam normalnie, czyli pierwszy posiłek jadłam np. o 8 rano a ostatni o 18. Oczywiście do tego dieta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że żeby odpowiednio schudnąć, najlepiej jest mieć odpowiednio dobraną dietę. W takim przypadku, mogę polecić dietę pudełkową od https://dietyzchatki.pl/ . Przygotowują oni odpowiednio zbilansowane posiłki, w stałej konsultacji z profesjonalnym dietetykiem i szefem kuchni. Można wybrać taką dietę, jaka nam najbardziej odpowiada, a nawet wybrać ilość kalorii jaką chcemy dziennie spożywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rodriguez.emile
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was ćwiczy z Chodakowską?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się dużo spacerować (bo na bieganie nie mam kondycji) no i oczywiście stosować odpowiednią dietę. Jem bardzo dużo warzyw, sporo kiszonek np. ogórki kiszone i kapustę, bo doskonale wspomagają trawienie, unikam słodkości i produktów wysoko przetworzonych. Najważniejsze to dyscyplina. Na początku na diecie bywa ciężko, ale jak się już człowiek wciągnie to jakoś leci uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuvalis.fidel
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Sob 7 Maj 2022, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam z tym problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 25

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 18:13    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

nie przepadam za sportem dlatego wolę trzymac się wskazówek dotyczących diety np tu https://fitrepublic.pl/dietetyk-kliniczny-w-czym-moze-ci-pomoc/ i tak samo waga spada. to nie prawda że tylko sport potrafi odchudzać, więc się nie załamujcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vwilderman
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak działają aminokwasy EAA? W sieci znalazłam na ten temat wiele informacji np. te - https://www.budujmase.pl/sklep/aminokwasy/aminokwasy-eaa/. Ludzki organizm zbudowany jest z aminokwasów, które tworzą białka. Oznacza to, że musimy je dostarczać w odpowiednich ilościach wraz z pożywieniem. Dostarczenie aminokwasów egzogennych po treningu wpłynie pozytywnie na regenerację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group