Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2022, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat pracuje w sektorze morskim i musiał niedawno wykonać odpowiednie badania. Bardzo zależało mu na czasie więc skorzystał z oferty tej firmy: https://hms-assistance24.com/morskie-swiadectwa-zdrowia-w-gdyni-i-gdansku-i-zakres-oferty-dla-sektora-morksieo,23,pl Już niejednokrotnie korzystał z ich usług i zawsze był z nich bardzo zadowolony. Jeżeli również potrzebujecie specjalistycznych badań to koniecznie tam zajrzyjcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2022, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowy tryb życia jest ważny niemal jak odpowiednia suplementacja. Ja stosuję produkty konopne od Cannabication i bardzo sobie chwalę. Polecam bardzo serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2022, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam także ofertę sklepu internetowego Sanbello: https://sanbello.pl/higiena/nietrzymanie-moczu . Znajdziecie tam wiele produktów medycznych - na przykład związanych z nietrzymaniem moczu. Zamówicie je wygodnie online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam też takie rozwiązanie jak szpital lublin: https://zagielmed.pl/ . Tam otrzymacie profesjonalną opiekę medyczną. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze w przypadku wątpliwości związanych ze zdrowiem, kiedy pojawia się ból, nieustępujący, polecam zrobić ekspresowo badanie. Przy bólach brzucha nie czekałam na skierowanie, tylko od razu poszłam na USG do Multimedu, w Wawie, o tutaj - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Udało się w ciągu kilku dni wyjaśnić, co mi dolega. Gdybym czekałam na skierowanie, to wszystko by się dalej opóźniło, a tak miałam wykonane to badanie szybko i na wysokim poziomie. Takiego sprzętu do USG to ja jeszcze nie widziałam. Serio.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinniście się dobrze zastanowić nad tym, co byłoby dla Was najkorzystniejszym wyborem w tej sytuacji. Moim zdaniem takie strony jak https://naszarecepta.pl/jak-wyglada-wspolzycie-po-usunieciu-trzonu-macicy/ są pomocne w kontekście dobierania odpowiednich działań prozdrowotnych. Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pon 31 Paź 2022, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o Nutridrinkach? Fajnie wspierają organizm w czasie choroby, w dozie można dostać różne zależne od schorzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Wto 1 Lis 2022, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie sprawdzić stan swoich żył to polecam tą klinikę https://klinikaflebologii.pl/Zakres-uslug/Pracownia-naczyniowa Przebadają was dokładnie a w razie konieczności wykonają zabieg lub wdrożą odpowiednie leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś przydatne informacje związane z przeziębienia mi i leczeniem ich. Koleżanka doradziła mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie informacje na stronie tego portalu wodamorska.apteo.pl i muszę przyznać, że sporo można się stamtąd dowiedzieć. Mnie osobiście zainteresowało to, jak powstaje katar więc jeżeli również chcielibyście dowiedzieć się czegoś interesującego na ten temat, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 8 Lis 2022, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powinniśmy oszczędzać na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Jeśli chorujemy na przykład na covid to powinniśmy się dobrze odżywiać ale często występuje brak apetytu. Dlatego koniecznie zainteresujcie się też nutridrinkami Fresubin i Nutrica dostępnymi w aptekach DOZ w świetnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 11 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group