Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fajerwerki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sQun49
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie 31 Paź 2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś marzy o tym aby zaskoczyć gości weselnych pokazem fajerwerków proszę o kontakt. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdy scenariusz Pary Młodej... Nasze propozycje to ściany iskier w czasie powitania czy pierwszego toastu Pary Młodej, wulkany iskier wokół Młodych podczas pierwszego tańca jak również profesjonalne pokazy na zewnątrz w czasie uroczystości weselnej. Oczywiście dysponujemy również gotowymi zestawami do samodzielnego odpalenia które cieszą się wielkim powodzeniem ze względu na ograniczenie kosztów obsługi - już od tysiąca złotych możemy mieć w pełni profesjonalny pokaz trwający prawie 4 min!wykrzyknik
_________________
STRZELANIE TO MOJA PASJA....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Nie 31 Paź 2010, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy pomysł z tymi fajerwerkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy widziałam takie fajerwerki po raz pierwszy na weselu, zrobiło to ogromne wrażenie na mnie i na innych gościach. Jednak z czasem pomysł robi się nieco pretensjonalny. Chociaż oczywiście wszystko zależy od organizacji takiego pokazu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sQun49
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, wszystko zależy od organizacji tego pokazu... Mnie osobiście śmieszą oferty typu "za jedyne 250PLNów zorganizujesz cudowny pokaz na Twoim weselu" - tylko jak Młodzi mogą zaskoczyć zgromadzonych jeśli za tą kwotą kupują baterię 49strzałów... Przecież w ten sposób wywołamy odwrotny skutek - zamiast zachwytu będzie zażenowanie... Jeszcze wszyscy goście nie wyjdą na zewnątrz a 30sek pokaz się już skończy. jeśli chodzi o długość pokazu - lepiej zrobić 3 minutowy, dynamiczny pokaz niż 7 min, podczas których wystrzelimy tą samą ilość materiału... Dlatego moja rada - jeśli to ma być tanim kosztem szukajmy innej atrakcji weselnej... Fajerwerki są cudowne ale niestety swoje kosztują i tego się nie zmieni
_________________
STRZELANIE TO MOJA PASJA....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania83
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 3:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam na weselu, gdzie goście wylegli z sali, żeby obejrzeć fajerwerki... po czym zaczęło się coś z nich sypać i wszyscy mieli jakieś odrobinki w oczach... więc jak szybko wylegli, tak szybko wrócili na salę, a dokładniej pobiegli wyjąć to sobie z oczu w łazience... więc ja akurat mam złe wspomnienia po fajerwerkach... Very Happy no ale jak kto uważa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sQun49
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa historia... możesz rozwinąć troszkę temat?
Co to za drobinki?
Na ubraniach nic nie zostało?
Jak daleko znajdowały się wyrzutnie od gości o ile to były wyrzutnie?
Kto odpalał te fajerwerki (czy był to zestaw do samodzielnego odpalenia czy profesjonalny pokaz)?
_________________
STRZELANIE TO MOJA PASJA....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wulkanfajerwerki
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Sro 24 Lis 2010, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nic innego jak spalający się proch i resztki opadających drobinek pyłu ze spalonych efektów pirotechnicznych. A winą należy obarczyć osobę odpalającą fajerwerki która ustawiła je zbyt blisko widzów.Pokazy powinno oglądać się z odległości co najmniej równej wysokości wzlotu efektów czyli minimum 30 metrów ale najlepiej odsunąć je na 50 m ,trzeba wziąć pod uwagę siłę i kierunek wiatru. Przy odpalaniu bomb pirotechnicznych odległości powinny wynosić od 70 do 200 m w zależności od gabarytów bomb.Zapewne fajerwerki na weselu na którym zdarzył się Pani ten niefortunny wypadek odpalała osoba z grona gości weselnych i popełniła ten błąd z powodu braku wiedzy i doświadczenia . Kupując i odpalając samodzielnie baterie pirotechniczne zwłaszcza wśród ludzi trzeba mieć albo doświadczenie albo bogatą wyobraźnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli możesz to wstaw zdjęcia z takiego pokazu,ponieważ jestem bardzo ciekawa jak to wyglada w praktyce. Jest chyba dużo tańsze niż fajerwerki,prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wulkanfajerwerki
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Pon 29 Lis 2010, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam podaję link gdzie można obejrzeć zdjęcia

http://forum.trojmiasto.pl/WULKAN-POKAZY-t56716,1,11.html

lub pokazy

http://www.wulkanfajerwerki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Gru 2010, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efekt rzeczywiście jest powalający, ale ceny też nie najniższe. Myślę, że jeśli ktoś nie musi martwic się o fundusze, to taka propozycja będzie dla niego idealna, bo pięknie to wygląda i goście na pewno będą zachwyceni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group