Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak poznałeś drugą połówkę?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
j0anna1987
kandydat
kandydat


Joined: 26 Apr 2022
Posts: 30

PostPosted: Tue 26 Apr 2022, 12:15    Post subject: Reply with quote

Na ognisku za dzieciaka
Back to top
View user's profile Send private message
kejatana
początkujący
początkujący


Joined: 27 Apr 2022
Posts: 3

PostPosted: Wed 27 Apr 2022, 12:12    Post subject: Reply with quote

Ja to przerobiłam chyba wszystkie aplikacje randkowe i strony online. I w końcu też zdecydowałam się na skorzystanie z usług biura matrymonialnego. To już miała być moja ostatnia deska ratunku i stwierdziłam, że jeśli z nimi nikogo nie znajdę to już sobie odpuszczam. I słuchajcie... zapisałam się do biura Infinity Love i... po 3 miesiącach BACH! Poznałam swojego aktualnego męża uśmiech Znaleźli mi idealnego partnera, zabawnego, wspierającego i po prostu kochanego. Gdyby nie biuro to w życiu byśmy się nie poznali. Także warto próbować uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
runolfsson.alden
początkujący
początkujący


Joined: 20 Oct 2022
Posts: 4
Location: Giżycko

PostPosted: Thu 20 Oct 2022, 12:42    Post subject: Reply with quote

Mnie udało się poznać obecnego męża przez aplikacje randkową uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Jadzianna
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jul 2022
Posts: 69

PostPosted: Thu 20 Oct 2022, 23:02    Post subject: Reply with quote

Ja mojego chłopaka poznałam podczas podróży, dlatego tak bardzo lubimy zwiedzać nowe miejsca. Teraz szykujemy się na wycieczkę "Mozaika Izraela", które organizuje biuro Konsorcjum.pl. Lecimy prosto z Krakowa i już nie możemy się doczekać, ponieważ kraj ten był długo zamknięty na przyjazd dla turystów.
Back to top
View user's profile Send private message
markoas
kandydat
kandydat


Joined: 02 Feb 2021
Posts: 26

PostPosted: Tue 6 Dec 2022, 14:07    Post subject: a może seks randka co ? Reply with quote

Odważysz się umówić na sex randkę ? Aktualne oferty kobiet chętnych na sex randki https://www.boonga.pl dostępne są na tej stronie zaloguj się i sprawdź czy możesz się z kimś spotkać jeszcze dziś
_________________
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi. Pozdrawiam wszystkich, ps. nie szukam nikogo na sex spotkania
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Tue 20 Dec 2022, 14:33    Post subject: Reply with quote

Ja poznałam drugą połówkę za sprawą portalu https://video69.com.pl/. Wyszukałam po prostu użytkowników o podobnych preferencjach poszukujących w drugiej osobie tego co ja. Zaletą tego portalu jest że mogę z niego korzystać na smartfonie, więc korzystałam z wszystkich możliwości jakie oferuje. Użytkownicy mają nawet możliwość zakładać grupy tematyczne związane z określonymi preferencjami oraz umawiać się na różnorodne imprezy o wiadomym klimacie. A jeśli nie szukasz miłości to w serwisie można także znaleźć ogłoszenia a także oferty od osób które oczekują sponsoringu lub popatrzeć na inne osoby które pokazują się przed kamerkami.
Back to top
View user's profile Send private message
Laralla
kandydat
kandydat


Joined: 19 Nov 2022
Posts: 51

PostPosted: Tue 20 Dec 2022, 18:46    Post subject: Reply with quote

Ja swojego męża poznałam podczas wycieczki. Od tego czasu zawsze na rocznicę wykupujemy sobie wczasy i spędzamy wspólnie czas, ciesząc się sobą. Rekomenduję skorzystanie z usług biura Konsorcjum.pl. Wycieczka do Gruzji to jedna z naszych ulubionych, które odbyliśmy właśnie z nimi! Teraz jest w okazyjnej cenie 2990 złotych, dlatego uważam, że warto skorzystać!
Back to top
View user's profile Send private message
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Joined: 07 Mar 2021
Posts: 488

PostPosted: Thu 13 Apr 2023, 12:07    Post subject: Reply with quote

A co powiecie na https://ministerstwo.love/casting/ ? Z tego co słyszałam to organizowane są tutaj indywidualne sesje zdjęciowe dla kobiet, dodatkowo otrzymacie również pomoc w utworzeniu profilu randkowego
Back to top
View user's profile Send private message
positiwka
początkujący
początkujący


Joined: 02 Jun 2023
Posts: 9

PostPosted: Fri 2 Jun 2023, 13:08    Post subject: Reply with quote

Spotkaliśmy się na weselu przyjaciółki, gdzie przypadkowo siedzieliśmy obok siebie przy jednym stole. Natychmiast poczuliśmy niezwykłe połączenie i spędziliśmy całą noc rozmawiając i śmiejąc się razem. Od tamtej chwili nie mogliśmy się od siebie oderwać.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Thu 15 Jun 2023, 12:35    Post subject: Reply with quote

Poznałem wspaniałą kobietę i straciłem ją przez narastające konflikty między nami. Starałem się zrozumieć co zrobiliśmy nie tak i znaleźć sposób na to jak odzyskać byłą dziewczynę. Pan Miłosz z https://www.odzyskacbyla.com.pl/ uświadomił mi wszystko i poprowadził co sprawiło że postanowiliśmy zacząć wszystko na nowo.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group