Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

historią

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amarno
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2020
Posty: 21

PostWysłany: Nie 14 Mar 2021, 19:16    Temat postu: historią Odpowiedz z cytatem

Nie lubię historycznych. I nie przepadam za historią. Jedną z moich ulubionych gier jest vulkan . Jak wiele osób czekałem na to wydarzenie. W tym czasie pojechałem nawet na wakacje. Ale z powodu pandemii byliśmy już na wakacjach. Ogólnie mogę zobaczyć wszystkie wiadomości na ten temat na tym vulcan vegas portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy lubi co innego. Ale to nie znaczy, że w ogóle nie interesujemy się wiadomościami z naszego kraju. Dlatego też ja od jakiegoś czasu bardziej polubiłam czytać informacje w internecie. I tak też dzięki tej stronie https://niezalezna.pl/ jestem na bieżąco z wszelkimi informacjami w naszym kraju. Także na pewno w taki sposób o wiele szybciej można dowiedzieć się to czego chcemy niż kupowanie jakiś gazet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drukujemy na kazdego rodzaju materiałach, operujemy techniką,któa na to pozwala. Najwyższej jakości tusz i druk Printing House drukarnia cyfrowa https://printinghouse.pl/drukarnia-cyfrowa-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group