Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża a zdrowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Sro 10 Mar 2021, 11:45    Temat postu: Ciąża a zdrowie Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, pytanie do przyszłych mam - jak dbacie o swoje zdrowie w ciąży? Jakie badania wykonujecie? Ja planuję zacząć od zakupu ciśnieniomierza, podobno ciśnienie to ważna sprawa w ciąży. Może któraś z Was ma ciśnieniomierz ze sklepu Diagnosis? Sprawdzają się? Bardzo proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Czw 11 Mar 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto sie skupić podczas ciąży na wykonaniu wszystkich badań, a na pewno badania prenatalnego, możesz je wykonać w Gyncentrum u dr Wioletty Rozmus-Warcholińskiej, co prawda nie tak łatwo sie do niej dostać ale wiem że jest najlepsza w tym. Bardzo mocno angażuje się w każde badanie i wykonuje je z najwyższą starannością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania to podstawa uśmiech Ja poza tym staram sie prowadzic zdrowy tryb zycia i dbac o siebie na maksa. Prowadze ciaze w szpitalu Medicover i tam tez bede rodzic, ze wzgledu na warunki i personel. Pierwsze dziecko przyszło tam na swiat wiec nie biore nawet innej opcji pod uwage
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele kobiet w ciąży cierpi na suchość pochwy. Na szczęście obecnie to żaden problem. Wystarczy kupić sobie preparat Vagisan. Dostępny jest w dwóch wersjach - w kremie nawilżającym lub też w globulkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smith.elijah
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkie konieczne badania bez wahania trzeba wykonywać. Lekarze posiadają wiedzę, na podstawie której powinniśmy przejść okres ciąży i zaufać specjalistom. Informaje można czerpać również ze sprawdzonych źródeł, bowiem często w internecie znaleźć można nieprawdę. Ja ostatnio szukałam informacji na temat zapadniętego ciemiączka https://www.mamazone.pl/artykuly/male-dziecko/niemowle/zdrowie/zapadniete-ciemiaczko/ i trafiłam na rzetelne fakty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 23 Maj 2021, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście dzisiaj nie musi być tak trudno. Na pewno warto być świadome tego, co będzie dla Was najlepsze. Jeśli czujecie, że dzieje się z Wami coś złego, to powinnyście sięgać po pomoc. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ dowiecie się więcej na temat tego, co mogłoby wspomóc Was w kontekście Waszego przygotowania do porodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdaNaZdrowie
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, aby dbać o siebie również PO ciąży. Ja miałam mocne osłabienie organizmu przy karmieniu piersią i dowiedziałam się zaczęłam przyjmować różne suplementy, zgodnie z zaleceniami mojej ginekolożki. Witamina A, kwas foliowy, do tego kompleks witamin B i stopniowo było coraz lepiej. Wciąż jeszcze nie powróciłam do pełnej formy, ale liczę, że tak się stanie. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porcelanowa napisał:
Wiele kobiet w ciąży cierpi na suchość pochwy. Na szczęście obecnie to żaden problem. Wystarczy kupić sobie preparat Vagisan. Dostępny jest w dwóch wersjach - w kremie nawilżającym lub też w globulkach.


Moja żona w ciąży też z tym tematem się borykała.
Zdrowie jej dopisywało ale suchość nie dawała spokoju. Używała też nawilżających preparatów.


--------

https://healthydose.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy trzymałyście się ustalonej diety podczas ciąży?

nieautoryzowana transakcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfriesen
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Pią 12 Lis 2021, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się nad tym zastanawiam. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group