Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

adwokat
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 12:29    Temat postu: adwokat Odpowiedz z cytatem

Hej. Mój kuzyn ma pewien problem, więc obiecałam mu, że poszukam dla niego sprawdzonego adwokata. Moja znajoma poleciła mi świetną firmę http://kancelarietarnow.pl/windykacja/ co sądzicie? Jak dla mnie jest to naprawdę dobra opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz z zakresu działań antywindykacyjnych czy windykacji to u mec. Cejrowskiego z Tczewa znajdziesz profesjonalne wsparcie. Ma sporo sukcesów, wie co i jak by poza sądem nawet dojść do porozumienia z dłużnikiem czy wierzycielem - nie ma znaczenia po której stronie stoisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dareklosz
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam znajomych w branży prawnej, dlatego nie byłbym zbyt pomocny dla innych
_________________
optyk warszawa centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bechtelar.grace
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Kobiernice

PostWysłany: Wto 9 Mar 2021, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat powinien pomóc w takiej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj mec. Cejrowski jest jednym z lepszych prawników w Trójmieście, sporo o nim się mówi, wiele osób chwali. Na https://cejrowski.pl/ doczytałam, że zajmują się tez obsługą prawną firm, warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 5 Maj 2021, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale nie znam tego pana, za to ta www.gaworkancelaria.pl prawnicza kancelaria jest mi bardzo dobrze znana. Mąż z ich pomocą podpisywał umowy o roboty budowlane na naszej działce. Wiecie, przezorny zawsze ubezpieczony, a jednak warto dbać o swoje interesy, skoro do zainwestowania jest spora kwota. Mam nadzieję, że to rozumiecie tak samo dobrze, jak i my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
treva08
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry adwokat cieszy się zazwyczaj dobrą opinią. Jeżeli mamy taką możliwość to powinniśmy skontaktować się z jego byłymi klientami. Będą oni w stanie powiedzieć nam, jak wygląda współpraca z tym konkretnym prawnikiem. Warto popytać rodzinę i znajomych czy znają jakiegoś solidnego specjalistę, który da radę zająć się naszymi problemami.
_________________
upadłość konsumencka Częstochowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 18 Maj 2021, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dobry adwokat to taki, który posiada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też do każdego podchodzi indywidualnie. Ważne jest to jak angażuje się sprawę, czy jest kontaktowy i można z nim porozmawiać ile trzeba. Takim adwokatem jest dla mnie Łukasz Węgłowski ze Szczecina, gdzie znajduje się jego kancelaria. Mój syn miał problem z prawem i to jak się zakończyła sprawa zawdzięczamy właśnie panu Łukaszowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 3 Lis 2021, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bechtelar.grace napisał:
Adwokat powinien pomóc w takiej sprawie.


Adwokat godny polecenia z wieloletnią praktyką polecam w tej kancelarii https://klimkowski-kancelaria.pl/2/o-mnie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakiej dziedziny prawa dotyczy problem. Jeśli to coś z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, karnego, prawa pracy i administracyjnego to warto poprosić o pomoc panią mecenas Magdalenę Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Ona zajmie się wszystkim profesjonalnie ale i z empatią. Jest konkretna, rzetelna i godna zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group